Ieškantiems darbuotojo

Mums patinka tai, ką darome – surandame tinkamus žmones darbui, o tai veda į priekį mūsų klientų įmones ir keičia žmonių gyvenimus. Rezultatai kalba patys už save, tad mes kviečiame Jus bendradarbiauti su mumis, kad tuo įsitikintumėte.

Kaip mes tai darome

Analizuojame

Daug bendraujame su darbuotojais, kurie ieško naujų galimybių, nori keisti darbo sritį ar poziciją. Naudodami interviu, projekcinius testus bei kitus klausimynus, sužinome kandidato vertybes, nuostatas, požiūrį, interesus, asmenines savybes - tai padeda žmogui atrasti bei realizuoti save mėgstamoje veikloje bei tinkamoje organizacijoje. Turime Psichologija360 online kandidatų pažinimo ir įvertinimo sistemą, kuri per 13 metų įgijo praktinę vertę.

Atrenkame

Žinome, kad kiekvienos organizacijos kultūra ir verslo aplinka yra unikali. Todėl mums svarbu, taikant diskretiškumo ir konfidencialumo principus, suprasti Jūsų įmonės dinamiką. Organizuojame susitikimus, stengdamiesi geriau pažinti Jus, išgryninti supratimą apie tai, ko ieškote. Integruodami Jūsų lūkesčius į mūsų išdirbtą sistemą, turime galimybę atrinkti Jums tinkamiausius kandidatus. Galime tapti Jūsų partneriu visuose arba atskiruose atrankos etapuose.

Pristatome

Reprezentuojame Jūsų įmonę kandidatams, pristatydami, kokio darbuotojo Jums reikia. Naudodami profesionalius įrankius, stebime ir deriname abiejų pusių - darbdavio ir darbuotojo interesus. Atrinkę kandidatus, organizuojame susitikimus ir pristatome vieniems kitus.

Išsami atranka “Nuo - iki” su garantija

Kandidatų ieškome patikima mūsų sukurta unikalia paieškos sistema.

Per 3 - 4 savaites atrenkame tinkamiausius kandidatus.

Atliekame pirminius, pusiau struktūrizuotus interviu.

Domimės kaip kandidatams sekėsi ankstesniuose darbuose.

Elgesio užduotimis tikriname kandidatų profesines kompetencijas.

Asmeniniam potencialui įvertinti, kandidatai atlieka testus, kurie skirti įvertinti jų asmenines savybes, intelekto jėgą, motyvaciją, elgesį konfliktinėje situacijoje.

Patikimais metodais įvertiname darbuotojų suderinamumą ir pritapimą prie organizacinės kultūros.

Su atrinktais kandidatais vykdome antrinius giluminius struktūrizuotus interviu.

Tinkamiausius (2 - 3) kandidatus pristatome Jūsų įmonėje.

Kiekvieną kandidatą apibūdiname ir pateikiame rekomendacijas.

Jūsų investicija –  1 mėnesio darbuotojo atlyginimas po bandomojo laikotarpio. Atsižvelgiant į ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, taikome nuolaidas. 

Greita atranka “Iš duomenų bazės”

Darbuotojų ieškome patikimose duomenų bazėse.

Pasiūlome kandidatus, įvertinę asmenybės charakteristikas bei dalykines kompetencijas.

Pateikiame rekomendacijas iš buvusių darbdavių.

Atsakymą pateikiame per keleta darbo dienų. 

Jūsų investicija -  ''užgesintas gaisras'', sutaupytas laikas ir tik vieno mėnesio darbuotojo atlyginimas po bandomojo laikotarpio.

 

Dalinė atranka “Žvilgsnis iš šalies”

Jums pasirinkus kelis darbuotojus, galime padėti patikslinti supratimą dėl kandidatų tinkamumo, suderinamumo siūlomam darbui.

Turime Psichologija360 online kandidatų pažinimo ir įvertinimo sistemą, kuri per 13 metų įgijo praktinę vertę.

Atliekame giluminį, pusiau struktūruotą interviu su kandidatais, įvertiname darbui reikalingas kompetencijas bei kandidato asmenybės potencialą. Plačiau

 

 

Garantuojame

Suprasdami, kad Jūs taip pat galite atsirinkti darbuotojus, mes norime atlikti darbą profesionaliai, sutaupant Jūsų lėšas ir laiką.

Atrinktiems kandidatams suteikiama nuo 1 iki 3 mėnesių garantija. Jei atrinktas darbuotojas neatitinka Jūsų lūkesčių, nemokamai atrenkame kitą, neimdami jokio papildomo mokesčio. Užtikriname, kad laikysimės sutartų įkainių ir sąlygų už suteiktas paslaugas.

Garantuojame, kad personalo atrankoje ir įvertinime, Klaipėdoje bei Vakarų Lietuvos regione esame lyderiai!

Ieškote darbuotojo?

Užpildykite žemiau esančią kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime.

Nurodykite savo vardą
Nurodykite pavardę
Nurodykite el. pašto adresą
Nurodykite telefono numerį
Napmirškite užduoti klausimą