+370 691 63000 sonata@psichologijosmokykla360.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Noriu rinktis kelis modulius, ar jų tvarkaraščiai suderinti tarpusavyje?

Taip, Jūsų patogumui grafikas išdėstytas tokia tvarka, kad paskaitos (temos) iš tam tikro modulio nesidubliuotų. Paskaitų tvarkaraštį galite pasižiūrėti skiltyje Tvarkaraštis.

Kiek kainuoja studijos Psichologijos mokykla360?

Studijų kaina priklauso nuo to, kiek paskaitų (temų) pasirinksite. Minimalus galimų pasirinkti paskaitų (temų) skaičius - 4 paskaitos.

 

  • Pasirinkus nuo 4 iki 9 vienos temos (paskaitos) kaina - 45 EUR.
  • Pasirinkus nuo 10 iki 18 temų (paskaitų) vienos temos kaina 40 EUR.
  • Pasirinkus virš 19 temų vienos temos kaina 35 EUR.

Daugiau informacijos - skiltyje Kainos ir registracija.

Ar privalau imti visą modulį, ar galiu rinktis paskaitas iš skirtingų modulių?

Neprivaloma rinktis visą modulį, galite susikomplektuoti savo mokymosi programą pagal savo poreikius iš skirtingų modulių temų. Minimalus temų skaičius - 4 temos (paskaitos).

Kada prasideda pavasario semestras?

Rudens semestras prasideda nuo vasario 26 d.

Iki kada galiu registruotis į pavasario semestrą?

Registruotis į pavasario semestrą galite iki vasario 25 d. vakaro. 

Kur ir kaip galiu užsiregistruoti?

Registruotis prieš prasidedant pavasario semestrui galite iki vasario 25 d. užpildę formą, esančią šios nuorodos puslapio apačioje: Registracija. 

Gavę Jūsų užklausą su Jumis asmeniškai susisieksime.

Jeigu kyla klausimų, reikia patarimo ar papildomos informacijos, kreipkitės į mūsų mokyklos vadovę Sonatą: sonata@psichologijosmokykla360.lt
+370 691 63000

Kiek laiko trunka pavasario semestras?

Rudens semestras trunka nuo 2019 vasario 25 d. iki birželio 12 d.

Koks yra paskaitose dalyvaujančios grupės dydis?

Grupės nedidelės, dažniausiai 15 mokymų dalyvių. Tam tikrais atvejais priklausomai nuo temos grupėje gali būti ir 20 asmenų. 

Kur vyksta paskaitos?

Paskaitos vyksta adresu KU Verslo inkubatorius, Universiteto al. 19, 4 aukštas, Klaipėda.

Galite pasižiūrėti, kaip atrodo mokymų erdė (Psichologijos mokykla360 patalpas atrasite nuėję giliau pagal nurodymus): https://www.gidas360.lt/hmd/atranka360/klaipeda/tour.html

Kokia atsiskaitymo tvarka?

Po individualaus pokalbio ir norimų temų pasirinkimo pasirašome sutartį. Visa studijų kaina priklauso nuo pasirinktų temų skaičiaus (daugiau - Kainos ir registracija). Apmokėjimo variantai yra skirtingi ir suderinami sutartyje (1.Sumokama visa suma iš karto. 2. Proporcingomis dalimis, sumokėjus pradinį 90 eur įnašą. 3. Pusė sumos prieš mokymus, o likusi dalis eigoje).

Ar galima mokėti dalimis, išsimokėtinai?

Taip yra galimybė.

Kokie reikalavimai taikomi norintiems studijuoti?

Norint studijuoti Psichologijos mokykla360 svarbiausia Jūsų motyvacija. Visus, norinčius studijuoti, kviesime į individualius pokalbius, kurių metu stengsimės išsiaiškinti lūkesčius, su tikslu atitikti Jūsų poreikį.

Ar prieš paskaitas bus siunčiami priminimai?

Taip, prieš paskaitas visiems mokymosi grupės dalyviams siunčiama SMS žinutė su priminimu, kad esate laukiami pasirinktoje paskaitoje.

Kuriuo dienos metu vyksta paskaitos?

Paskaitos vyksta nuo 17.30 val. iki 20.30 val. darbo dienomis. Paskaitos trukmė - 3 astronominės valandos su 10 minučių kavos pertraukėle. Išskirtiniais atvejais pasiūlysime mokymus rytinėje dienos pusėje. 

Ar galiu imti tik 1 paskaitą (temą)?

Mažiausias pasirenkamų paskaitų (temų) skaičius norint mokytis Psichologijos mokykla360 yra 4 paskaitos (temos) per semestrą.

Nesu anksčiau susidūręs su psichologija. Ar galėsiu mokytis?

Taip, mūsų mokykla nereikalauja iš dalyvių patirties ar išsimokslinimo psichologijos srityje. Tikime, kad su psichologija susiduriame kasdien, tad visi be išimties turime psichologijos patirties. Svarbiausia dalykas norint studijuoti - motyvacija ir noras išmokti, kaip psichologiją efektyviau galime pritaikyti savo gyvenime.

Nuo kokio amžiaus galima mokytis Psichologijos mokykla360?

Psichologijos mokykla360 skirta suaugusiems asmnenims.  

Kam labiausiai rekomenduojama čia mokytis?

Studijos Psichologijos mokykla360 geriausiai patenkins poreikius žmonių, žvelgiančių giliau, ieškančių kažko daugiau nei kasdienė rutina, norinčių kurti darnesnius santykius su savimi ir aplinkiniais, branginančių savo laiką bei norinčių laisvalaikį skirti tobulėjimui, vertinančių buvimą tarp bendraminčių.  Taip pat tuos, kurie siekia gilinti žinias psichologijos srityje, ieško įrankių, kaip psichologiją pritaikyti gyvenimui.

Ar gausiu aukštojo išsilavinimo laipsnį?

Psichologijos mokykla360 studijos yra neformalios, todėl aukštojo mokslo laipsnis nėra suteikiamas. Dalyvavus daugiau nei 60 paskaitų (temų) bei pristačius baigiamąjį darbą suteikiamas mokyklos baigimo pažymėjimas.

Ar išduodamas modulių, mokyklos baigimo pažymėjimas?

Taip, modulio baigimo pažymėjimas išduodamas išklausius visas temas konkrečiame modulyje, Psichologijos mokykla360 baigimo pažymėjimas išduodamas išklausius 60 temų ir pristačius baigiamąjį darbą. Apie poreikį gauti modulio baigimo pažymėjimą prašome informuoti mokyklos vadovę.

Kas yra Psichologijos mokykla360?

Psichologijos mokykla360 - tai neformalios psichologijos studijos suaugusiems Klaipėdoje. Kviečiame mokytis motyvuotus, sąmoningus žmones, siekiančius gilinti žinias psichologijos srityje, ieškančius įrankių, kaip psichologiją pritaikyti gyvenimui. Didžiuojamės surinkta lektorių - praktikų komanda, kurie įkvepia pokyčiams ir atskleidžia psichologijos žinias netikėtais kampais. Darbas mažose grupėse Jums patogiu tvarkaraščiu suteikia galimybę suderinti įsipareigojimus ir savęs pažinimą, tobulėjimą bei kurti ryšį su bendraminčiais. Mokymai vyksta jaukioje, modernioje erdvėje, kurioje gera būti ir lengva tobulėti.

Ar duodate dalomąją medžiagą?

Taip, duodame visą dalomąją medžiagą ir darbui reikalingas priemones.

Jeigu negalėsiu atvykti į mokymus, ar grąžinsite pinigus?

Atšaukti savo dalyvavimą galima pranešus prieš 48 val. iki pasirinktos paskaitos ir nurodant atšaukimo priežastį. Dalyvavimo atšaukimo atveju siūlome pasirinkti kitą paskaitą (jeigu yra vietų norimos paskaitos grupėje) vietoj tos, kurioje negalėjote dalyvauti. Pinigai grąžinami tik išskirtiniais atvejais, pvz. jeigu visose grupėse nėra vietų ar pan. Dirbame mažose grupėse ir norinčių dalyvauti gali būti daugiau, negu galime priimti, todėl tikimės Jūsų sąmoningumo iš anksto gerai įvertinant savo galimybes dalyvauti paskaitose.

Ar semestro eigoje galėsiu įsigyti paskaitų (temų) papildomai?

Taip, semestro eigoje yra galimybė pasirinkti papildomas paskaitas (jei turėsime laisvų vietų). Papildomos paskaitos (temos) kaina - 45 EUR.

Mokymų dalyvių atsiliepimai

Mokymų dalyvių atsiliepimai

Jūsų patirtys mus įkvėpė startuoti su dar stipresne ir įvairesne mokymų programa jau rugsėjo mėnesį. Susipažinkite su jomis: Apie mokymosi modulius

Turite klausimų apie psichologijos studijas?
Susisiekite, mielai patarsime!

PsichologijosMokykla360 vadovė Sonata Lygnugarienė Psichologijos mokyklos vadovė

sonata@psichologijosmokykla360.lt
+370 691 63000 Kur vyksta paskaitos?
Sekite mus:FacebookYoutube

Arba užduokite mums klausimą užpildydami šią formą:

Siųsti klausimą