Atranka360 Blogas

Atranka360 BlogasIeškantiems darboDarbdaviamsSkaitomiausi
Atranka360 blogas

3 paprasti būdai pagerinti savo, kaip darbdavio, įvaizdį įmonėms, kurios apie tai dar negalvojo

15.06.2022
3 paprasti būdai pagerinti savo, kaip darbdavio, įvaizdį įmonėms, kurios apie tai dar negalvojo

Svarbia informacija darbdaviams dalinasi mūsų ilgalaikiai partneriai, skaitmeninės rinkodaros ir verslo įvaizdžio ekspertai Go4 Studio.

Ar žinote, kad net 75% kandidatų atsižvelgia į įmonės kuriamą įvaizdį prieš nuspręsdami priimti darbo pasiūlymą? Perspektyvus ir sėkmingai karjeros laiptais kopiantis darbuotojas šiais laikais įvertina ne vien tik atlyginimo faktorių. Dabar kovoje dėl darbuotojų laimi tie darbdaviai, kurie sistemingai ir nuosekliai puoselėja patrauklų savo įvaizdį.

Go4 Studio dirbame su marketingu ir verslo įvaizdžio kūrimu. Nors agentūra po šiuo ženklu darbą pradėjo prieš beveik pustrečių metų, kai kurių mūsų komandos narių patirties metų suskaičiuoti neužtektų rankų pirštų. 

Mūsų patirtis rodo, kad prieš keletą metų dažnas klientas socialinių tinklų naudojimui turėdavo vienintelį tikslą - parduoti savo prekes ir paslaugas internete. Retas rinkdavosi vesti nuoseklią, prasmingą ir vizualiai tvarkingą komunikaciją, kuri būtų ne vien tik orientuota į pardavimus, bet ir kurtų stiprų, aiškų ir atpažįstamą verslo charakterį.

Situacija pamažu pradeda keistis, tačiau dirbdami su klientais iš daugybės skirtingų verslo sričių vis dar pastebime, kad nemaža dalis įmonių vengia atlikti net ir pačius paprasčiausius veiksmus, kurie padėtų formuoti patrauklų darbdavio įvaizdį. Nors tai yra ilgalaikė strategija, reikalaujanti nuoseklumo, keletą dalykų galite pradėti daryti jau dabar pat:

1. Atsiliepimai. Tai tarsi elementari, tačiau dažnai tinkamo dėmesio nesulaukianti darbdavio įvaizdžio komunikacijos dalis. Prieš įsigydami naują daiktą ar užsisakydami paslaugą dažnai ieškome atsiliepimų bei klausiame rekomendacijų. Tą patį daro ir kandidatai į jūsų siūlomą poziciją - stengiasi įsitikinti, kad nauja darbo vieta tikrai atitiks jų lūkesčius ir darbo paieškos proceso netrukus nereikės pradėti iš naujo.

Pasirūpinti šia komunikacijos dalimi visai paprasta - tiesiog paprašykite savo darbuotojų ar klientų, su kuriais esate užmezgę artimesnį santykį, palikti atsiliepimą jūsų įmonės socialinių tinklų paskyroje, jūsų svetainėje ar rekvizitų puslapyje. Papildykite savo komunikaciją nuoširdžiais darbuotojų pasakojimais apie tai, kodėl jiems patinka čia dirbti ir jūsų kaip darbdavio įvaizdis kaipmat sustiprės.

2. Jūsų komanda. Suteikite savo komunikacijai asmeniškumo ir šilumos parodydami  žmones, kurie slypi už jūsų logotipo - tegul jie tampa jūsų įmonės ambasadoriais. Tam tikrai nebūtinos profesionalios darbuotojų fotosesijos ar didelės išlaidos. Visiškai pakanka gyvų, nesurežisuotų kadrų iš jūsų įmonės kasdienybės, kurie leis akies krašteliu pamatyti, ką iš tiesų reiškia būti jūsų komandos dalimi ir atskleis įmonės kultūrą bei vertybes.

3. Aiški žinutė. Jūsų, kaip darbdavio, komunikacijoje turi atsispindėti aiški, autentiška žinutė ir nuoseklus bei vientisas komunikacijos tonas, naudojamas visose platformose (socialiniuose tinkluose, interneto svetainėje, reklamose ir taip pat bendraujant su kandidatais asmeniškai). Įsitikinkite, kad įgyvendindami komunikacijos strategiją tam skiriate pakankamai dėmesio.

Vis daugiau klientų kreipiasi į Go4 Studio norėdami parodyti, kodėl jų įmonėje dirbti gera, iškomunikuoti kandidatams darbovietės išskirtinumus. Su klientais sukuriame ir įgyvendiname vis naujas komunikacijos linijas - pristatome jų darbuotojus, vertybes, veiklos sritis, įdomiausius projektus ir dar daugiau.

Kaip ir pati rinkodaros sritis, Go4 Studio darbo pobūdis yra itin dinamiškas, todėl ieškodami geriausių sprendimų dažnai mokomės kartu su klientu. Mūsų tikslas - suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios neštų pamatuojamą vertę klientui. Labai džiaugiamės, kad savo darbu galime prisidėti prie nuostabių, atsakingų verslų sėkmės.

Patiko ką užrašėme? Pasidalink!

Atranka360 padeda išgryninti karjeros kryptį bei suteikia nuoseklias įžvalgas, kurios unikalios tik Jums

Sekite Atranka360 socialinėje erdvėje!