Employee search and recruitment

We share 19 years of experience in searching for best employees

To help you attract new employees, we have responsible project managers with personal experiences in various business sectors and managing positions. When searching for a new colleague it is most important to quickly assess your needs by the managing project lead. Do you want immediate and direct communication from identifying needs and the final results?

Get a business proposal
 • Bendravimas konstruktyvus, greitas ir kokybiškas.

  UAB Sorbum LT

  UAB Sorbum LT
 • Radote nemažai kandidatų, jie pasirodė įdomūs, buvo iš ko rinktis. Ačiū už profesionalų bendradarbiavimą su Nacionaline sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija.

  Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija

  Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija
 • Greitai surasti kandidatai, kurie atitiko mūsų lūkesčius.

  UAB Lido Marine

  UAB Lido Marine
 • Kokybiškas ir greitas (pagal galimybes) įdarbinimo problemų sprendimas.

  Ramūnas Barcevičius

  Vykdantysis direktorius

  Albright Lietuva, UAB

  Albright Lietuva, UAB
 • Jau rekomendavome jus kitiems, nes nuo pat pradžių iki pabaigos buvo sklandus bendravimas ir visiškas aiškumas kas, kada ir už kiek. Informacija pateikta glaustai ir aiškiai, greita komunikacija ir procesų valdymas. Šaunuolės! :)

  Baltic Machinery, UAB

  Baltic Machinery, UAB
 • Jurgita yra tikra savo srities profesionalė. Su tokiais žmonėmis visada malonu dirbti.

  UAB ,,Infes"

  UAB ,,Infes
 • Jurgita, puikiai pateisina lūkesčius, atrodo jaučią įmonės vidinę kultūrą. Jos siūlomi kandidatai atitinka ne tik profesinius reikalavimus, bet ir asmenybinius.

  UAb Autovesta

  UAb Autovesta
 • Puikus, malonus bendravimas, patraukliai paruoštas darbo skelbimas, didelis atrinktų kandidatų skaičius.

  UAB Inžinerija LT

  UAB Inžinerija LT
 • Nes Jūs - profesionalai! Plius atrankos su Jumis - itin kokybiška ir "pamatuojama" paslauga nes sklandus ir betarpiškas bendradarbiavimas. Nežiūrite į klientą sausai statistiškai - už visų darbų stovi įsitraukę žmonės, įsigilinate - kas kur kodėl ir kam, todėl visos mums atliktos atrankos - sėkmingos, t.y. surasti nauji komandos nariai - dirba "ilgai ir laimingai" :)

  UAB "Espersen Lietuva"

  UAB
 • Personalo atrankos, kurias atlieka Atranka360 specialistė Tatjana, patvirtina, jog Lietuvoje tikrai galima rasti personalo atrankų kompaniją, kuri tampa patikimu partneriu - planuojant personalo poreikį, pritraukiant ir atrenkant mums naujus komandos narius! Kiekviename žingsnyje jaučiamas profesionalus ir nuoširdus darbas. Dėkui, kad esate!

  Asta Šypalienė

  Generalinė direktorė

  CSUB LT

  CSUB LT

What we offer for business?

We find and attract the best specialists and managers in Lithuania as well as take care of your personnel's success in all of company's growing stages.

What we offer for employees?

We share our long-lived experience across a wide range of business areas. Candidates are given a human connection based recruitment experience and market insights.

Personnel recruitment

Searching for specialists that meet your company's aims and values?

We manage projects with flexibility and aim to reach employment with suitable candidate for your company. Having doubts about choosing from our suggested candidates? We can assure that in correct circumstances we will continue to search until we employ them. With clients we create long-term connections because we work and committ more than is expected from us. Trust your team's growth into our hands!

Get a business proposal
 • Gebėjimas atsakingai įsiklausyti į kliento poreikį, tikslingų kandidatų parinkimas, lankstus ir dėmesingas bendradarbiavimas – taip apibūdinčiau "Atranka 360" kompanijos darbą. Rekomenduoju šią įmonę, nes pasitikiu jų sprendimais.

  Gina Vaitkienė

  Personalo ir parduotuvių vadovė

  Avitelos prekyba, UAB

  Avitelos prekyba, UAB
 • Visada labai malonu bendrauti su profesionaliais žmonėmis, kurie yra suinteresuoti pasiūlyti paslaugą atitinkančią kiekvienos įmonės poreikius. Taip pat džiaugiamės, kad Atranka360 turi padalinį Klaipėdoje bei puikiai supranta vakarų Lietuvos darbo rinkos situaciją. Mūsų įmonė pasinaudojo dalinės atrankos paslauga, darbuotojo paieškoms ir nesuklydo. Esame patenkinti pasiektais rezultatais bei sulauktu susidomėjimu iš kandidatų pusės.

  Justas Višinskas

  Verslo vystymo vadovas

  Kintai, UAB

  Kintai, UAB
 • Bendradarbiaujame daugiau nei dešimt metų, drąsiai galiu teigti: profesionalu, patikima, nuoširdu.

  Lina Norinkevičienė

  Savininkė

  Klinike

  Klinike
 • Likome labai patenkinti vykdytais projektais su „Atranka360“. Šios personalo atrankos kompanijos darbuotojos turi išskirtinį gebėjimą matyti visą jau dirbančią komandą ir naujo žmogaus integravimąsi į ją. Pataria, kuris kandidatas ne tik pagal kompetenciją, bet ir pagal asmenines savybes sėkmingiau įsilies į kolektyvą. Joms rūpi ilgalaikis rezultatas.

  Rima Vaisietienė

  Northway medicinos centras

  Northway medicinos centras
 • Rekomenduoju Atranka360 už profesionalumą, lankstumą ir teisingą požiūrį į Klientą, už kritinį mąstymą nagrinėjant kliento poreikius, įsigilinimą bei komandos darbo nuoširdumą :)

  Ala Minkevičienė

  Personalo direktorė

  Vakarų laivų gamykla, BLRT Grupp

  Vakarų laivų gamykla, BLRT Grupp
 • Seminarą įvertinčiau Puikiai! Aktuali tema, „gyvas“ pristatymas, gera dalomoji medžiaga, nuostabiai pasirinkta vieta ir laikas. Ačiū, kad pasidalinote savo išdirbtu, susistemintu metodu/požiūriu į atrankas.

  Atrankų ir darbuotojų ugdymo specialistė

  Mars Lietuva

  Mars Lietuva
 • Mokymo tema man buvo nauja ir įdomi. Neabejoju, kad ir naudinga, nes nuo šiol kitaip identifikuosime darbuotojų poreikį ir kitaip vesime interviu. Labai maloniai nuteikė Jūsų punktualumas ir gebėjimas valdyti laiką – to dažnai pasigendu kituose tokio tipo seminaruose. AČIŪ Jums už norą dalintis žiniomis.

  Birutė Jedlinski

  Personalo išteklių direktorė

  Orlen Lietuva

  Orlen Lietuva
 • Atranka360 - greitai reaguoja į poreikį, glaudžiai dirba su kompanija, kad išsiaiškintų keliamus reikalavimus bei suprastų įmonės kultūrą. Puikiai išnaudoja socialinę mediją ir yra labai proaktyvūs ir modernūs šiuo klausimu, tad jaučiamės kad skelbiamos pozicijos yra gerai viešai matomos, įmonė išnaudoja daug kanalų ir taip gali pritraukti daugiau talentų klientui.

  Lina Poviliūnė

  Executive director

  Palanga Life Balance SPA Hotel

  Palanga Life Balance SPA Hotel
 • Bendradarbiavimas su UAB "Atranka360" mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti visą laikotarpį. Jie nepamiršo smulkmenų, viskas atliekama kruopščiai ir atsakingai. Džiaugiuosi mūsų pasirinkimu.

  Nerijus Ambrazaitis

  Gamybos vadovas

  Scandia Steel Baltic

  Scandia Steel Baltic
 • Nepamenu tokio atvejo, kad naują žmogų būtume atsirinkę be Atranka360 pagalbos, todėl siurprizų net pirmomis žmogaus darbo dienomis nelabai pasitaiko. Kiekviena diena tik dar ir dar patvirtina kandidato psichologinio vertinimo metu nustatytas savybes bei psichologės išgrynintas elgesio tendencijas.

  Goda Petravičienė

  Direktorė

  Grand Partners

  Grand Partners