Naujausi darbo pasiūlymai

CFO (Chief Financial Officer) - Finansų vadovas (-ė)

MiestasVilnius
Aplikuoti iki2024-04-07

Apie įmonę

Finbee yra Lietuvoje veikianti tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms ir verslui. Esame sąžiningi, skaidrūs ir draugiški. Mus įvertino, kaip sparčiausiai augančią sutelktinio finansavimo platformą Lietuvoje!

Sparčiai augant mums, auginame ir veržlią komandą, kurios pagalba galime siekti dar didesnių tikslų! Šiuo metu prie šauniosios Finbee komandos ieškome prisijungti ambicingo Finansų vadovo (-ės) (CFO). Šis žmogus užtikrins finansinę ir verslo atskaitomybę, kurs ir įgyvendins geriausią praktiką finansinėje įmonės veikloje.

Jeigu Tave domina iššūkiai ir nori prisidėti prie spartaus ir sėkmingo augimo Fintech įmonėje - susipažinkime!

Finansų bitė verslui, UAB

Vilniaus g. 4-10

Įmonė siūlo:

- Lankstų darbo grafiką. Galimybę dirbti hibridiniu darbo modeliu, sveikatos draudimą, bei daug kitų naudų.
- Galimybę augti ir auginti. Esame laimingas, tyrinėjantis ir sparčiai augantis organizmas, su kuriuo galėtum mokytis ir augti.
- Motyvaciją. Augantis rezultatas - augantis atlygis, naujos galimybės ir naujos patirtys.
- Balansą. Vertiname balansą tarp poilsio ir darbo. Tikime, kad tik su gera nuotaika ir pailsėję galime pasiekti dar geresnių rezultatų.

Būsite atsakingas už:

- Finansinio planavimo, biudžeto sudarymo, prognozavimo, paskolų portfelių atidėjinių skaičiavimo ir audito procesams vadovavimą.
- Strateginį pinigų srautų valdymą, užtikrinant, jog verslas turėtų galimybę gauti veiklai reikalingų pinigų.
- Užtikrinimą tikslios ir savalaikės finansinės bei verslo atskaitomybės, pateikiant pagrindines įžvalgas vadovybei ir suinteresuotosioms šalims.
- Procesų kūrimą ir įgyvendinimą, taikant geriausią praktiką, kad finansinėje veikloje būtų laikomasi teisės aktų reikalavimų.
- Palengvinimą duomenimis pagrįstų sprendimų priėmimą renkant, analizuojant ir dalijantis finansiniais ir verslo duomenimis su suinteresuotosiomis šalimis.
- Prisidėjimą prie sėkmingos kapitalo pritraukimo veiklos.
- Nuolatinį sekimą, prognozavimą ir užtikrininimą, jog būtų laikomasi sutartyse su partneriais numatytų veiklos ir finansinių rodiklių (covenants).

Mes tikimės, kad Jūs:

- Turite ne mažesnę nei 3-5 metų sėkmingo vadovaujamo darbo patirties Finansų direktoriaus arba aukštesnio lygio finansų vadovo pozicijoje (darbo patirtis paskolas teikiančioje bendrovėje, banke, tarpusavio skolinimo ar sutelktinio finansavimo platformoje – privalumas).
- Gebate strategiškai mąstyti, pasižymite puikiais analitiniais ir sprendimų priėmimo įgūdžiais.
- Pasižymite puikiais verslo anglų kalbos įgūdžiais.
- Profesinę akreditaciją (CFA) laikytume didžiuliu privalumu.Siūlomas atlyginimas (bruto): 6500 Eur/bonusai už pasiektus rezultatus

Matote save šioje kompanijoje, tik kitoje pozicijoje?

Papasakokite mums apie savo patirtį ir motyvaciją, o mes pasirūpinsime, jog tai pasiektų darbdavį tiesiogiai!

Susisiekite su mumis

Atranka360 komentaras

Prie derybų stalo kviečiame finansų vadovą, kuris galėtų tapti vienu iš bendrovės lyderių. Laukiame Jūsų CV ir/ar LinkedIn nuorodos. Konfidencialumą garantuojame.

Šią atranką vykdo:
Jurgita Paičienė, Karjeros projektų ir personalo atrankų vadovė

Jurgita Paičienė

Siekiate karjeros pokyčių? Paruošėme įrankius motyvacijai įvertinti ir įgūdžiams gerinti.

Grįžti į visus pasiūlymus