Naujausi darbo pasiūlymai

Teisininkas (-ė) finansinių paslaugų ir atitikties srityje

MiestasVilnius
Aplikuoti iki2022-09-26

Apie įmonę:

„Motieka ir Audzevičius“ – viena iš geriausiai Baltijos regione vertinamų advokatų kontorų, savo veiklą vystanti jau daugiau nei 20 metų – stiprina finansinių paslaugų reguliavimo komandą.

Ieškome kūrybiškai mąstančių naujų komandos narių, kurie galėtų padėti finansų įstaigoms užtikrinti veiklos atitiktį teisės aktų reikalavimams.

Jei turi klausimų, skambink tel. +37061213500

Konfidencialumą garantuojame.

Motieka ir Audzevičius, advokatų profesinė bendrija

Gynėjų g. 4,

DARBO POBŪDIS:

- Finansų įstaigų konsultacijos bendrais atitikties bei pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos klausimais.
- Finansinių įstaigų vidaus procedūrų ir tvarkų rengimas.
- Mokymų, skirtų finansų įstaigoms, rengimas.
- Finansų įstaigų vidaus procedūrų ir procesų atitikties vertinimas

REIKALAVIMAI:

- Teisės magistro laipsnis.
- 1–2 metų darbo patirtis advokatų kontoroje ir (ar) finansų įstaigoje (banke, elektroninių pinigų, mokėjimo įstaigoje ar pan.).
- Finansinių paslaugų reguliavimo išmanymas.
- Patirtis atitikties (compliance) ir pinigų plovimo, ir teroristų finansavimo prevencijos srityje (privalumas).

SIŪLOME:

- Nuolatinį profesinį ir asmeninį tobulėjimą (stažuotės, seminarai, konferencijos, kursai ir kt.).
- Galimybę mokytis iš patyrusių ir draugiškų kolegų.
- Konkurencingą atlyginimą ir papildomus motyvacinius priedus – studijų galimybes, kasmetines komandos išvykas į užsienį ir kt.

Siūlomas atlyginimas (bruto): Nuo 3306 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą pareigybės reikalavimams.

Matote save šioje kompanijoje, tik kitoje pozicijoje?

Papasakokite mums apie savo patirtį ir motyvaciją, o mes pasirūpinsime, jog tai pasiektų darbdavį tiesiogiai!

Susisiekite su mumis

Atranka360 komentaras

Šią atranką vykdo:
Eglė Baranauskienė , Karjeros projektų ir personalo atrankų vadovė

Eglė Baranauskienė

Siekiate karjeros pokyčių? Paruošėme įrankius motyvacijai įvertinti ir įgūdžiams gerinti.

Grįžti į visus pasiūlymus