Naujausi darbo pasiūlymai

Pardavimų vadybininkas (-ė) verslui, B2B

Tavo naujas karjeros startas!
MiestasVilnius
Aplikuoti iki2023-03-20

Kodėl mes?

Stabilumas ir tradicijos – esame Lindstrom, Suomijos kapitalo kompanija, jau 175 metų.

Patikimumas – veikiame net 24 pasaulio šalyse.

Inovatyvumas – nuolat ieškome naujų technologinių ir vadybinių sprendimų.

Užtikrintumas – mūsų paslaugos yra paklausios ir aktualios, profesionaliai padedančios Klientams rūpintis savo švara ir įvaizdžiu.


Lindstrom, UAB

Savanorių pr. 183

Kas prisijungs prie mūsų komandos:

* Gaus priedus už pasiektus asmeninius rezultatus pagal aiškią ir sąžiningą priedų mokėjimo politiką.
* Gaus didesnį fiksuotą atlygį bandomuoju laikotarpiu. Suprantame „įsivažiavimo“ laikotarpį.
* Turės laiko patikrintus mokymus, kurie atsakys į klausimą, kaip pardavinėti, kad tikrai parduotum.
* Dirbs su vadove, kuri tikra pardavimų profesionalė, vidinėje įmonės atrankoje laimėjusi pardavimų vadovo poziciją.
* Tad mentorė bus ne teoretikė, o praktikė, kuri padeda ir įkvepia komandą rodydama asmeninį pavyzdį.
* Tarp važinėjimų pas Klientus galės pajusti gerą Vilniaus biure esantį vaibą (biuras – Savanorių pr. 183).
* Patirs tarptautinės kompanijos gerąją vadybinę ir kultūrinę patirtį (sveikatos draudimas, mokymams skirtas biudžetas, neformaliam bendravimui skirti renginiai ir išvykos, automobilis ir kitos darbui reikalingos priemonės).
* Matys kompanijos vadovus, kurie įkvepia nesuvaidinta lyderyste.
* Pajus nuo pirmų dienų paprastą, lengvą ir atvirą bendravimą.

Tau patiks darbo pobūdis jei:

* Mėgsti konkrečius produktus ir paslaugas, kurie rinkoje turi paklausą (apie mūsų produktus ir paslaugas https://lindstromgroup.com/lt/).
* Dinamika ir judesys užims didžiąją Tavo dienos dalį. Šioje pozicijoje ~ 80/90% darbo laiko būsi ne biure. Likusias darbo valandas galėsi darbuotis tiek namie, tiek biure.
* Patinka megzti santykius su verslo Klientais ir parduoti tai, ko jiems labiausiai reikia.
* Tiki, jog bendravimas yra puiki priemonė tikslui pasiekti, todėl visur matai galimybes.
* Patinka savarankiškas darbų planavimas ir atsakomybė už jų rezultatus.
* Tikiesi dirbti su brandžiu ir dalykišku pardavimų komandos vadovu.

Siūlomas atlyginimas (bruto): 1420 - 4130 EUR (Priklausomai nuo Tavo ambicijų ir gebėjimų, priedai gali būti ir didesni)

Matote save šioje kompanijoje, tik kitoje pozicijoje?

Papasakokite mums apie savo patirtį ir motyvaciją, o mes pasirūpinsime, jog tai pasiektų darbdavį tiesiogiai!

Susisiekite su mumis

Atranka360 komentras

Puiki galimybė naujai patirčiai ar naujam metų startui. Ši pozicija labai tiks savarankiškumą, tikslingus veiksmus ir mobilumą mėgstančiai asmenybei. Pasikalbame:) Išsklaidyk savo abejones, skambink ir gauk atsakymus!

Šią atranką vykdo:
Gintė Žilinskienė, Atranka360 direktorė

Gintė Žilinskienė

Siekiate karjeros pokyčių? Paruošėme įrankius motyvacijai įvertinti ir įgūdžiams gerinti.

Grįžti į visus pasiūlymus