Naujausi darbo pasiūlymai

Renginių pritraukimo vadybininkas (-ė)

(Švyturio arenai ir Palangos koncertų salei)
MiestasVisa Lietuva
Aplikuoti iki2023-11-30

Apie įmonę

ŠVYTURIO ARENA - universalus ir daugiafunkcinis sporto bei pramogų kompleksas Klaipėdoje, kuriame vyksta ne tik įvairių sporto šakų turnyrai, bet ir Lietuvos bei pasaulio žvaigždžių koncertai, spektaklių premjeros, parodos, mugės, privatūs įmonių ir įvairūs kiti renginiai.

PALANGOS KONCERTŲ SALĖ - ištisus metus kurorto centre veikiantis kultūros objektas su daugiafunkcine koncertų sale, tinkama įvairiems koncertams, festivaliams, TV projektams, teatro pasirodymams, konferencijoms bei kitiems renginiams organizuoti.

INFRASTRUKTŪRA LT - įmonių grupė, valdanti „Švyturio areną“ ir „Klaipėdos baseiną” Klaipėdoje, „Palangos koncertų salę” Palangoje, „Girstučio“ sporto kompleksą Kaune ir „Benedikto turgų“ Vilniuje.

Švyturio arenoje linksmai atšokamos vestuvės? Atsiranda amfiteatras su jaukia baro aplinka? Iš visos Lietuvos suvažiuoja personalistai į tarptautinę konferenciją? Po šventinių koncertų atskirose erdvėse vyksta privatūs vakarėliai? O visoms šioms idėjoms realizuotis padėjai Tu? Jei užkabino, kviečiame skaityti toliau. :)

Klaipėdos arena, UAB

Dubysos g. 10

Mūsų pažadas Tau:

- Padėsime „įeiti“ į mūsų verslo kontekstą ir papasakosime išsamiau apie NEkoncertinių renginių galimybes.
- Pajutus darbo specifiką bus galimybė pasiūlyti savo bonusinę sistemą. Norime, ilgalaikių santykių, todėl kaip lygiaverčiai partneriai sėsime prie derybų stalo.
- Iš tiesioginio vadovo jausi kolegišką paramą, palaikymą ir taktišką bendravimo stilių.
- Tavo visi šeimos nariai turės nemokamą galimybę lankytis Švyturio arenos, Palangos koncertų salės renginiuose, bei stiprinti sveikatą „Klaipėdos baseine“.

Koks darbo pobūdis Tavęs lauktų?

- Stebėti ir analizuoti renginių rinkos realybę ir „gaudyti“ naujas galimybes.
- Žinoti erdvių, į kurias turėsi pritraukti renginius, transformacijos variantus (talpiname nuo 100 iki 3000 dalyvių skirtingose erdvėse).
- Kurti renginių tinklelį NEkoncertiniams renginiams “Švyturio arenai“ ir „Palangos koncertų salei“ (uždari privatūs arba atviri, bet tiksliniai renginiai: konferencijos, įmonių ar asmeninės šventės, seminarai, mokymai, mugės, prezentacijos ir pan.).
- Galvoti patrauklius ir originalius pasiūlymus ir juos reprezentuoti renginių rinkos dalyviams (konferencijų, mokymų, seminarų, privačių renginių, verslo ar festivalių organizatoriams, o tai pat valstybinėms įmonėms, asociacijoms, teatrams, politinėms organizacijoms ir kt. grupėms).
- Tikslingai ir nuosekliai ieškoti naujų partnerysčių (pvz. stebėti valstybės ar kitų šaltinių finansuojamus projektus, ieškoti sąlyčio taškų tarp skirtingų verslų bei Klaipėdos, Palangos miestų interesų).
- Periodiškai pateikti veiklos ataskaitas, kuriose atsispindėtų praeities analizė ir nauji pasiūlymai.

Tikime, jog Tau patiks pas mus, nes:

- Vertini klasikinius ir tradicinius sprendimus, tačiau jauti, jog turi daugiau originalių idėjų, nei aplinkiniai.
- Mėgsti „eiti į skirtingus žmones“ su paslauga, kuri turi aukštos kokybės ženklą.
- Tiki, jog geriausi sprendimai – tai ne kompromisai, o išieškojimas varianto, kuris 100% patenkina visų pusių interesus.
- Vertini kolegas, kurie supranta, jog susirinko į darbą kurti vertę ir siekti rezultatų, o tuo pačiu „pasėti“ gerą vaibą ir motyvuojančią nuotaiką.
- Mėgsti ir turi galimybę „laisvai judėti“. Keletą dienų per mėnesį turėsi lankyti klientus skirtinguose miestuose (vairuoji nuosavą mašiną už kurios panaudą bus atsiskaityta).
- Mums svarbu ne „atsėdėtos valandos“, o valandos, per kurias spėji ir su kolegomis pabendrauti, ir darbus nuveikti.Siūlomas atlyginimas (neto): 1500 Еur (atskaičius mokesčius) + bonusai. Galutinis atlyginimas priklausys nuo pasirinkto kandidato kompetencijų.

Matote save šioje kompanijoje, tik kitoje pozicijoje?

Papasakokite mums apie savo patirtį ir motyvaciją, o mes pasirūpinsime, jog tai pasiektų darbdavį tiesiogiai!

Susisiekite su mumis

Atranka360 komentaras

Skamba neblogai? Užkabino? :) Pasikalbame!

Šią atranką vykdo:
Tatjana Andrejeva, Vykdančioji direktorė

Tatjana Andrejeva

Siekiate karjeros pokyčių? Paruošėme įrankius motyvacijai įvertinti ir įgūdžiams gerinti.

Grįžti į visus pasiūlymus