Naujausi darbo pasiūlymai

Gamybos vadovas (-ė)

MiestasKlaipėda
Aplikuoti iki2022-10-05

Apie įmonę:

Esame stabili ir sėkminga Švediško kapitalo įmonė, savo veiklą vykdanti Klaipėdoje.  Prie savo komandos kviečiame prisijungti GAMYBOS VADOVĄ (-Ę)!Galbūt jau esate įgijęs(-usi) sėkmingos gamybos valdymo patirties ir atėjo metas save realizuoti „BE-GE Baltic“ – pramoninio siuvimo ir montavimo profesionalų gretose?


Be-Ge Baltic, UAB

Pramonės g. 27, LT-94102 Klaipėda

Kodėl mes?

- Visi kartu sukūrėme draugišką, palaikančią ir profesionalią darbo aplinką. Esame darnus, įsiklausantis ir bendradarbiaujantis kolektyvas.
- Mes dirbame, tobulėjame, klystame, įveikiame iššūkius, iš kurių mokomės ir didiname savo kompetencijas. Neabejojame, kad galime tobulėti kartu.
- Didžiuojamės savo produktais, kuriuos gaminame bendradarbiaujant su žinomais ir konkurencingais prekiniais ženklais.
- Esame įdiegę ir sėkmingai nuosekliai optimizuojame savo veiklą pagal LEAN metodiką.
- Reguliariai peržiūrime ir nuolat plečiame papildomų naudų krepšelį, siekiant atsižvelgti į darbuotojų sveikatinimą, turiningą laisvalaikį, asmenines ir profesines šventes.

Pagrindinės Jūsų atsakomybės:

- Dalyvausite gamybos strategijos formavime: spręsite kokios kompetencijos, darbuotojai, inovacijos ar kiti ištekliai reikalingi siekiant didinti gamybos našumą ir išvengti nuostolių.
- Organizuosite ir analizuosite gamybos padalinio veiklą: nustatysite prioritetus, terminus, spręsite operatyvinius gamybos klausimus, kontroliuosite įsipareigojimų vykdymą, teiksite įžvalgas, tobulinsite ir efektyvinsite procesus.
- Formuosite ir ugdysite komandą: vertinsite darbuotojų poreikį, dalyvausite atrankų, įvedimo procesuose bei vertinsite vidinės karjeros galimybes. Dalinsitės savo patirtimi, motyvuosite darbuotojus, teiksite įžvalgas kvalifikacijos kėlimui, asmeniniam tobulėjimui.

Mes tikimės, kad Jūs:

- Turite gamybos organizavimo, vadovavimo komandai patirties ir pokalbio metu galėsite su mumis pasidalinti savo sėkmės istorija.
- Esate įgijęs(-usi) aukštąjį inžinerinį/ techninį išsilavinimą (tekstilės ar baldų inžinerijos, siuvimo ar minkštų baldų technologijos - privalumas).
- Efektyviai analizuojate, planuojate ir darote pagrįstas išvadas.
- Gebate įgyti autoritetą, skatinate atvirumą ir darbuotojų įsitraukimą siekiant puoselėti darbo kultūrą ir gerinti rezultatus.
- Vadovaujatės kokybės, efektyvumo, bendradarbiavimo ir saugaus darbo principais.
- Galite sklandžiai bendrauti anglų kalba žodžiu ir raštu.
- Esate linkęs(-usi) nuolat tobulėti, domėtis savo profesinės srities naujovėmis, sklandžiai sisteminate informaciją, proaktyviai siekiate rezultato ir lanksčiai bei pozityviai priimate iššūkius – juk gamyboje nebūna vienodų dienų!

Siūlomas atlyginimas (bruto): Nuo 3000 € bruto. Galutinis atlyginimo dydis priklausys nuo atranką laimėjusio kandidato kompetencijų.

Matote save šioje kompanijoje, tik kitoje pozicijoje?

Papasakokite mums apie savo patirtį ir motyvaciją, o mes pasirūpinsime, jog tai pasiektų darbdavį tiesiogiai!

Susisiekite su mumis

Atranka360 komentras

Prisijunkite prie Be-Ge Baltic komandos! CV siųskite el. p. tatjana@atranka360.lt arba tiesiogiai juste.markeviciene@be-ge.se Jeigu turite papildomų klausimų, su Tatjana galite sisiekti tel. 8 640 33360, su Juste - 8 665 28 966. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad atsiųstas gyvenimo aprašymas (CV) ir jame esantys asmens duomenys bus naudojami tik „Be-Ge Baltic“, UAB vykdomos atrankos procesui bei saugomi ne ilgiau kaip 6 mėnesius nuo atrankos pasibaigimo datos.

Šią atranką vykdo:
Tatjana Andrejeva, Vykdančioji direktorė

Tatjana Andrejeva

Siekiate karjeros pokyčių? Paruošėme įrankius motyvacijai įvertinti ir įgūdžiams gerinti.

Grįžti į visus pasiūlymus