Pateikti CVar

Testų sistema

Asmenybės testai online - puiki galimybė sužinoti apie save daugiau!

 • Asmenybės klausimynas

  Asmenybės klausimynas

  Tai asmenybės klausimynas, kurio turinys - sistema teiginių apie asmenybę, jos būdą, įpročius. Asmenybės klausimynas tiria ekstraversiją ir intraversiją, prisitaikymo prie aplinkos lygį, savirealizacijos laipsnį bei 20 labiausiai išreikštų asmeninių savybių, tokių kaip dominavimas, visuomeniškumas, savarankiškumas, savikontrolė, lankstumas, gebėjimas įgyti statusą ir pan. Testas parodo asmenybės profilį, su stipriausiai išreikštomis asmens savybėmis. Daugelis profesijų ir veiklų reikalauja tam tikro darbuotojo charakteristikų derinio. Šis testas atveria galimybę tai išmatuoti.

  Nuo 1 iki 2 val. 35 Eur Atlikti testą
 • Progresuojančių matricų testas

  Progresuojančių matricų testas

  Šio testo pagalba galime spręsti apie intelektinės veiklos sugebėjimus. Atliekant užduotis dalyvauja trys pagrindiniai psichiniai procesai: dėmesys, suvokimas ir mąstymas. Testą sudaro nežodinės užduotys, todėl rezultatus mažiau veikia žinios, apspręstos išsilavinimo ir gyvenimiškos patirties. Testu galime patikrinti asmens loginį mąstymą, gebėjimą sisteminti informaciją, mokytis pagal analogą ir nedaryti tų pačių klaidų, taikyti įgytas žinias konkrečiose situacijose, pastebėti dėsningumus ir jais remiantis priimti sprendimą.

  30 min. 10 Eur Atlikti testą
 • Interesų žemėlapis

  Interesų žemėlapis

  Tai išsamiausias Lietuvoje interesų klausimynas. Visi klausimai sugrupuoti į 44 skales, atspindinčias įvairias žmogaus veiklos sritis, pagal LT švietimo mokslo sričių, krypčių ir šakų patvirtintą klasifikatorių.

  Kaip Interesų žemėlapis gali padėti renkantis karjeros kryptį? Interesai turi esminės įtakos žmogaus karjeros kelio pasirinkimui ar darbo srities keitimui - todėl svarbu juos atpažinti ir įsivertinti. Šio klausimyno tikslas - nustatyti profesinius polinkius, interesus įvairiose veiklos srityse. Parodyti stipriausiai išreikštus interesus bei mažiausiai dominančias sritis.

  35 min. 20 Eur Atlikti testą
 • Asmenybės testas

  Asmenybės testas

  Atlikę šį asmenybės testą, gausite išsamų savo charakterio aprašymą, kuris pravers, jeigu norite įvertinti save iš šalies ir nustatyti savo dominuojančias savybes bei unikalius talentus. Ataskaitoje yra pateikiama bendra Jūsų asmenybės charakteristika įvertinant šias asmenines savybes: polinkį bendravimui ar uždarumui, praktiškumui ar kūrybiškumui, parodo kiek esate logiškas ar emocianalus, planuojantis ar lankstus. Matysite ir darbo pobūdį, kuris labiausiai tinka Jūsų asmenybės tipui. Yra išskirtos ir Jūsų tobulėjimo sritys. 

  10 min. 15 Eur Atlikti testą