Naujausi darbo pasiūlymai

Amberton tinklo Personalo vadovas (-ė)

CityVisa Lietuva

Apie įmonę

„Amberton“ viešbučių grupė, valdoma įmonės „Hoteliers Co.“ – vienas didžiausių lietuviško kapitalo viešbučių tinklų Lietuvoje, veikiantis daugiau nei 10 metų. Viešbučių grupė siūlo platų kambarių pasirinkimą ir daugybę kitų paslaugų. Amberton viešbučių vizija yra tapti pasirinkimu Nr. 1 viešbučių rinkoje Lietuvoje: darbuotojams, svečiams, investuotojams. Mes vertiname požiūrį, o įgūdžių išmokome! Į savo komandą kviečiame PERSONALO VADOVĄ (-Ę), kuris gali bent dvi dienas per savaitę atvykti į Klaipėdą.

"Klaipėdos" viešbutis, UAB

Naujojo Sodo g. 1

Ką mes siūlome:

- Pagarbią, palaikančią darbo aplinką, kurioje kiekvienas svarbus.

- Aukštus vertybinius ir kokybinius darbo standartus.

- Draugiškus ir profesionalius kolegas bei vadovus.

- Laisvę įgyvendinti savo idėjas ir erdvę savirealizacijai.

- Galimybę naudotis viešbučio paslaugomis palankiausiomis sąlygomis.

Jūsų atsakomybės:

- Organizuoti ir vykdyti personalo paiešką bei atranką.

- Rengti, administruoti ir kontroliuoti personalo bei įmonės vidaus dokumentus.

- Kūrimas, atnaujinimas, integracija ir įgyvendinimas personalo procesų.

- Personalą valdymo strategijos sukūrimas ir įgyvendinimas, formuluojant ilgalaikius įmonės tikslus.

- Įmonės motyvacinės sistemos koregavimas, kūrimas.

- Įmonės darbuotojų kompetencijų bei veiklos vertinimas, pateikiant tolimesnius veiklos planus.

- Personalo mokymų poreikio tyrimas.

- Darbuotojų iš trečiųjų šalių paieška, atranka, dokumentų rengimas ir įdarbinimo proceso valdymas.

- Darbdavio įvaizdžio strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, vidinės komunikacijos užtikrinimas.

- Bendradarbiavimas su funkciniais įmonės vadovais žmogiškųjų išteklių klausimais ir vadovų konsultavimas.

- Informacijos teikimas Sodros sistemoje.

Ši pozicija puikiai tiks, jei:

- Turite aukštąjį išsilavinimą.

- Turite sėkmingos darbo patirties žmogiškųjų išteklių srityje.

- Turite žinias apie LR darbo kodeksą ir kitus su darbo teise susijusius teisės aktus.

- Turite patirties kūriant ir diegiant įvairius personalo valdymo įrankius.

- Gebate bendrauti anglų, rusų kalbomis.

- Esate savarankiška, iniciatyvi, kūrybiška, turinti analitinį mąstymą asmenybė.

- Turite puikius lyderystės, organizacinius bei komunikacinius įgūdžius.

Salary offered (neto): 2200 - 2500 Eur

Do you see yourself in this company, just in a different position?

Tell us about your experience and motivation, and we'll make sure it reaches the employer directly!

Contact us

Atranka360 komentras

Šią atranką vykdo:
Dovilė Paulauskienė, Karjeros projektų ir personalo atrankų vadovė

Dovilė Paulauskienė

Looking for a career change? We have prepared tools to assess motivation and improve skills.

Return to all offers