Naujausi darbo pasiūlymai

ŠVOK (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo) sistemų specialistas (-ė)

CityDruskininkai

Apie įmonę:

„Eglės sanatorija" – tai dviejuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose – įsikūrusi, ilgametes gydymo ir reabilitacijos tradicijas puoselėjanti įstaiga. Šimtmečius kurortus garsinę natūralūs veiksniai (mineralinis vanduo ir gydomasis purvas) „Eglės sanatorijoje" derinami su šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia medicinine įranga. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti žmogaus organizmą.

„Eglės sanatorijos" stiprybė – natūralumu paremta gydymo metodika, keturiasdešimt penkerių metų patirtis, moderni medicininė įranga ir puikūs, čia dirbantys specialistai.

Šiuo metu mūsų komandoje dirba virš 500 darbuotojų.

Eglės sanatorija, UAB

Eglės g. 1

Mes Jums siūlome:

- Atsakingą (įtraukiantį) darbą bendrovėje, kuri yra sveikatinimo srities lyderė.
- Mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes.
- Patrauklią motyvavimo sistemą bei papildomų naudų paketą.
- Supratingą, skatinančią tobulėti komandą, kurioje jausitės suprastas ir vertinamas.
- Kuro kompensavimą, atvykstant iš kito miesto.

Darbo pobūdis:

- ŠVOK (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo) sistemų montavimas ir priežiūrą.
- VN (vandentiekio, nuotekų) sistemų montavimą ir priežiūrą.
- Dalyvavimą išbandant ir pripažįstant tinkamais naudoti inžinerinius tinklus, įrenginius ir kt.
- Defektų valdymą, koordinavimą ir kontrolę.

Reikalavimai darbuotojui:

- Turite darbo patirties inžinerinių sistemų montavimo srityje.
- Esate atsakingas, norite dirbti ir tobulėti.
- Gebate "skaityti" brėžinius, laikytume tai dideliu privalumu.
- Turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
- Esate orientuotas į rezultatus, gebate dirbti savarankiškai, operatyviai.
- Galiojantys atestatai - privalumas.

Salary offered (bruto): Nuo 2100 Eur. Tikslus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Do you see yourself in this company, just in a different position?

Tell us about your experience and motivation, and we'll make sure it reaches the employer directly!

Contact us

Atranka360 komentras

Jei siekiate maksimalios vertės organizacijai, kurioje dirbate, norite ilgalaikių perspektyvų, draugiško kolektyvo, ši darbo pozicija - Jūsų!

Šią atranką vykdo:
Dovilė Paulauskienė, Karjeros projektų ir personalo atrankų vadovė

Dovilė Paulauskienė

Looking for a career change? We have prepared tools to assess motivation and improve skills.

Return to all offers