Вильнюс: +370 638 33360 Клайпеда: +370 630 33360 info@atranka360.lt

Команда Atranka360

Мы разные, но существует множество вещей, которые нас объединяют!
Dėkojame klientams ir partneriams už mūsų darbo įvertinimą
 • Nepamenu tokio atvejo, kad naują žmogų būtume atsirinkę be Atranka360 pagalbos, todėl siurprizų net pirmomis žmogaus darbo dienomis nelabai pasitaiko. Kiekviena diena tik dar ir dar patvirtina kandidato psichologinio vertinimo metu nustatytas savybes bei psichologės išgrynintas elgesio tendencijas.
  Goda Petravičienė, direktorė
  Grand Partners
 • Noriu, kad žinotumėt, jog man šis pokalbis labai daug reiškia. Noriu Jums nuoširdžiai padėkoti už gražius žodžius, suteiktą motyvaciją judėti pirmyn. (...) Niekada nebūčiau net pagalvojusi, kad galiu pasiekti tokių gerų testo rezultatų.” Labai tikiuosi, kad Jūs skaitydama kokį nors darbo pasiūlymą tiesiog staiga apie mane pagalvosite, kad visai tikčiau į tas pareigas ir mane pasikviesite. Taigi, dar kartą, NUOŠIRDUS JUMS AČIŪ ir iki susimatymo kažkada :)
  Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Mokymo tema man buvo nauja ir įdomi. Neabejoju, kad ir naudinga, nes nuo šiol kitaip identifikuosime darbuotojų poreikį ir kitaip vesime interviu. Labai maloniai nuteikė Jūsų punktualumas ir gebėjimas valdyti laiką – to dažnai pasigendu kituose tokio tipo seminaruose. AČIŪ Jums už norą dalintis žiniomis.
  Birutė Jedlinski, personalo išteklių direktorė
  Orlen Lietuva
 • Išgirdau naują „kampą“, iš kurio galima pažvelgti į kandidatą. Jūsų pasiūlytą metodą tikrai įliesime į savo interviu ir išbandysime tuos „suktus“ klausimus.
  Jūratė Žimkienė, direktoriaus pavaduotoja
  MK Laivyba
 • Jūsų pagalba rašant CV man labai padėjo! Gyvenimo aprašymas puikus, išsamus, todėl liko darbdavių pastebėtas. Tik norėjau dar kartą padėkoti, likau labai patenkintas.
  Tautvydas T.
  Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
 • Bendradarbiaujame daugiau nei dešimt metų, drąsiai galiu teigti: profesionalu, patikima, nuoširdu.
  Lina Norinkevičienė, savininkė
  Klinike
 • Ginte ir Jurgita, Jūs šaunuolės, daug pasieksite gyvenime. Jūs nuoširdžios ir paprastos.
  Asta Penkauskienė, Klaipėdos skyriaus vadovė
  Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Lietuvos filialas
 • Atrasti puikūs kandidatai, atitinkantys kompetencijas bei sutaupytas laikas mūsų įmonei.
  Vytautas Pranulis
  UAB Vitral
 • Turinys tikrai naudingas ne tik personalo skyriaus darbuotojams ar vadovams. Kuo puikiausiai gali dalyvauti bet kuris darbuotojas, norintis išsiaiškinti, koks darbo pobūdis tinkamas, ar tikrai "sėdi" savo vietoje. Nuoširdžiai linkiu sėkmės darbuose, nes be profesionalumo žavi jūsų skleidžiamas nuoširdumas ir pozityvumas:)
  Jurgita Petrauskienė, direktoriaus pavaduotoja rinkodarai
  Dienraštis Vakarų Ekspresas
 • Norėjau dar kartą padėkoti už karjeros konsultaciją, buvo tikrai labai įdomu! Esate tikrai labai profesionali personalo atrankos kompanija, tik patys geriausi atsiliepimai. Sėkmės darbuose! Dar kartą dėkoju už skirtą laiką!
  Jolanta
 • Mano pačios bei įmonių grupės ilgametė bendradarbiavimo patirtis su Ginte Žilinskiene, suformavo visiško pasitikėjimo jos, kaip savo srities profesionalės atliekamais darbais. Jos atliekamuose darbuose kaskart jaučiama kvalifikacija, meilė savam darbui, kūrybiškumas bei patirtis, skatina visišką pasitikėjimą, kad bet kokia užduotis bus atlikta “kaip sau”.
  Edita Lesauskienė, direktorė/bendrasavininkė
  Vakarų Projektai
 • Noriu labai padėkoti už seminarą, tikrai viršijo lūkesčius. Medžiaga labai įdomi, koncentruota. Pageidavimas vienintelis – kad pakviestumėte ir sekantį kartą!
  Simona Žurienė, personalo vadybininkė
  Retal Baltic
 • Kadangi stipriai nustebinote savo aplinka, o ypač modernia interneto svetaine. Kiek teko aplankyti personalo atrankos įmonių retai pasitaiko kažkas panašaus. Todėl norėčiau pagirti už tikrai jaukią aplinką bei puikų darbą. Bendravimas superinis, interneto svetainė aiškiai suprantama bei stilinga. Pasitinkate ir palydite klientus su šypsena. Esate pavyzdys kitoms įmonėms. Palinkėt norėčiau kuo daugiau klientų ir sėkmės darbe.
  Robertas Benetis
  Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Esu nuoširdžiai dėkinga Atranka360 komandai už tikėjimą manimi ir pasitikėjimą. Mane ypač nustebino kitoks požiūris - visų pirma, pačio žmogaus, kaip individualios asmenybės įvertinimas. Viso atrankos proceso metu jaučiau stiprų palaikymą ir nuoširdumą. Atranka360 - tai pavyzdys, kaip iš tikrųjų turėtų būti atrenkami motyvuoti ir labiausiai tam tikrai pozicijai tinkantys darbuotojai, vertinant ne tik "techninius" sugebėjimų ir įgūdžių reikalavimus, o svarbiausia - patį žmogų, kaip autentišką, individualią ir savitą vertybę. Neabejotinai visoms įmonėms, verslo organizacijoms ar galbūt dar tik darbo rinkoje savęs ieškančioms ir kartu atrandančioms asmenybėms drąsiai rekomenduoju kreiptis į Atranka360.
  Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Konsultaciją vertinu puikiai. Jauki, maloni atmosfera. Testų rezultatų aptarimas bei atviras pokalbis su Lolita padėjo išsiaiškinti stipriąsias mano puses ir "sustyguoti" tolimesnius žingsnius karjeros krypties keitimo kelyje. Dėkoju už šį nuostabų "Kalėdinį stebuklą".
  Živilė
 • Bendradarbiaujame jau ne vienerius metus ir mūsų atsiliepimai tik labai teigiami apie Jūsų vykdomas darbuotojų atrankas. Visada išsiaiškinate užsakovo poreikius, įsigilinate į įmonės vidaus politiką, atrankas vykdote nuosekliai, pagal aptartą planą, laikydamasi nustatytų terminų. Įdarbinus atrinktą kandidatą, domitės jo tolimesniais pasiekimais įmonėje, Jums rūpi , ar pateisinote savo darbu užsakovo lūkesčius, ar radote būtent tą kvalifikuotą darbuotoją, kurio mes ieškojome. Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!
  Asta Jakštienė, administracijos vadovė
  Friedricho pasažas
 • Be galo malonu bendrauti su atrankų specialistu, išmanančiu savo darbą, suvokiančiu, kad darbo ieškantis žmogus yra jautrus ir lengviau pažeidžiamas. Todėl be galo smagu, kai žmogus sugeba žmoguje įžvelgti geriausias savybes, geba jas perteikti būsimam darbdaviui, įkvepia pasitikėjimo savimi, darbo ieškančiajam pateikia vertingų patarimų.” Esu labai dėkinga, nes šiandien dirbu darbą, kurio norėjau, kuris, nors ir nėra lengvas, man patinka, kur darbinė atmosfera gera – o tai irgi labai svarbi motyvacijos dalis, kur iš tiesų jaučiuosi reikalingu ir vertinamu darbuotoju.
  Deimantė Bublytė-Samuolienė, direktorė
  Neįgaliųjų Paslaugų Centras
 • I highly recommend Giedre (Atranka360) as a professional, very meticulous and extremely competent consultant who found a right position for me in a fast-growing company, and helped me through the HR process. Thank you!
  Zaza Tsitsishvili
  Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Sakoma svajok drąsiai arba, kad tinkamos mintys pritraukia tinkamus žmones ir situacijas. Esu labai dėkinga Atranka360 komandai už nuostabią Kalėdų dovaną - karjeros konsultaciją. Nuoširdus ačiū Domantei už labai profesionalią konsultaciją, o visai Vilniaus ofiso komandai už šiltą atmosferą. Esate šauni, jauna ir profesionali komanda. Nuoširdžiai Jus rekomenduoju visiems kam reikia asmeninių patarimų, "pasitikrinimo" ar žvilgsnio iš šalies. Sakau iki pasimatymo ir nuoširdžiai tikiuosi, kad mūsų keliai dar susitiks.
  Lina
 • Seminarą įvertinčiau Puikiai! Aktuali tema, „gyvas“ pristatymas, gera dalomoji medžiaga, nuostabiai pasirinkta vieta ir laikas. Ačiū, kad pasidalinote savo išdirbtu, susistemintu metodu/požiūriu į atrankas.
  Atrankų ir darbuotojų ugdymo specialistė
  Mars Lietuva
 • Jurgita, noriu išreikšti pagarbą Jūsų profesionalumui. Pastebėjau lengvumą bendraujant - pokalbis vyko gera nuotaika ir jokio susikaustymo, atvirai išsakant savo lūkesčius, privalumus. Toks šiltas bendravimas būna tarp gerų draugų - o tai, manau, didelis profesionalaus personalo atrankos darbuotojo privalumas, nes per tokį trumpą susitikimo laiką sukurti pasitikėjimo atmosferą - nuostabu. Labai taikliai sugebate įžvelgti būsimo kandidato tinkamumą konkrečioms pareigoms - turite gilų intuicijos jausmą. Buvo smagu sulaukti naujų konkrečių pasiūlymų kitoms pareigoms, kurios atitiktų mano kompetenciją. Maksimalus dėmesys kandidatui ir grįžtamasis ryšys dėl kandidato atrankos eigos - pagarbos simbolis darbo ieškančiam žmogui, o tai didelis privalumas Jūsų kompanijos.
  Arūnas Knieža
  Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
 • Jaučiame patikimumą įvairiomis prasmėmis ir Jūsų kompanijos orientaciją į ilgalaikius santykius. Dirbate labai lanksčiai ir operatyviai. O svarbiausia, jog etika – jūsų darbo sudedamoji dalis, mums tai labai svarbu.
  Rasa Trybienė
  UAB Garant Group
 • Ačiū Jums, Julija, už man suteiktą laiką ir informaciją. Konsultacija buvo tikrai naudinga ir profesionali. Esate puiki savo srities specialistė, tas jautėsi visos konsultacijos metu. Darkart nuoširdžiai dėkoju visai Jūsų Atranka360 komandai ir sakau iki susitikimų!
  Simona
 • Sužinojau tikrai naudingų dalykų, ypač, manau, pravers informacija apie interviu klausimus ir kaip interpretuoti kandidatų atsakymus.
  Jurgita Stankūnienė, personalo vadovė
  Klaipėdos Baldai
 • Bendradarbiavimas su UAB "Atranka360" mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti visą laikotarpį. Jie nepamiršo smulkmenų, viskas atliekama kruopščiai ir atsakingai. Džiaugiuosi mūsų pasirinkimu.
  Nerijus Ambrazaitis, gamybos vadovas
  Scandia Steel Baltic
 • Jurgita, ačiū už suteiktą galimybę. Prisiminus susitikimą, nušvinta šypsena veide - esate savo srities profesionalė - žinant kaip sunkiai aš prisileidžiu žmones prie savęs, Jums užteko vos keliolikos minučių, kad pasijausčiau bendraudamas kaip su geriausiu draugu. Vertinu jūsų požiūrį – darbuotojas turi atitikti ne tik savo profesiniais įgudžiais, bet ir asmenybe. Dar kartą ačiū už pliūpsnį motyvacijos, savivertės pakylėjimą ir gerą nuotaiką. Dabar jau nebemanau, o žinau, kad esu tvirtai pasiryžęs keisti esamą darbovietę ir kopti auštyn, užtenka stovėti vietoje.
  Tomas Daukantas
  Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
 • Ačiū Jums, Giedre, Jūs aukščiausio lygio profesionalė, sugebate žmogų pasijausti "žmogumi", pervertinti save ir pakelti savo vertę visuomenėje, Jūs puikiai įvaldžiusi fenotipo techniką. Sėkmės Jums kuriant ir formuojant bei motyvuojant!
  Robertas
 • Atranka360 darbuotojų bendravimas ir aptarnavimas – nuostabus, įkvepiantis naujiems darbams, o jų darbas - profesionalus. Įvertina kandidatą ir sąžiningai bei argumentuotai pasako, ar jis tinkamas siūlomoms pareigoms. O teikiamų konsultacijų išbaigtumas ir pritaikomumas įmonei šimtaprocentinis. Džiaugiamės radę puikias organizacijų psichologes!
  Arūnas Vaišvila, direktorius
  Autoaibė
 • Mano darbo paieškos patirtis nėra labai didelė, bet užtenka ir vos dviejų pokalbių, kad suprastum ir pajaustum Atranka 360 išskirtinumą, originalumą, profesionalumą ir ypatingai gilų, jautrų ir taiklų požiūrį į kandidatą, kaip į žmogų ir asmenybę. Net nepajutau kaip ėmiau vis labiau pasitikėti savimi, suprasti, kokį potencialą turiu ir kaip galiu jį auginti. Nespėjau net susivokti kaip atsidūriau saugioje socialinėje aplinkoje bei dirbu mėgstamą darbą. Labai norėčiau padėkoti atranką vykdžiusiai Giedrei Viršilienei už stiprų palaikymą, nuoširdumą ir tikėjimą savo daromu darbu, kuris man dabar yra tikras pavyzdys. Nuo šiol visiems besiieškantiems darbo ir ieškantiems tikro ir vertingo darbuotojo rekomenduoju pasitikėti Atranka360 kolektyvu.
  Ingrida
  Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Labai džiaugiamės, kad mūsų keliai “susikirto”… Jums patikėtą užduotį, surasti mums naują kolektyvo narį, įvykdėte tiesiog puikiai. Džiaugiamės iki pat šiandien. Su Jūsų pagalba atsirinkome puikų žmogų, kuris be problemų įsiliejo į mūsų nediduką kolektyvą. Dar kartą dėkui, už Jūsų profesionalumą, požiūrį į klientą, betarpišką bendravimą ir nuolat palaikomą ryšį… Neabejotinai, prireikus naujų darbuotojų, kreipsimės tik į Jus :)
  Lina Ignatčik
  Thyssenkrupp Infrastructure
 • Likome labai patenkinti vykdytais projektais su „Atranka360“. Šios personalo atrankos kompanijos darbuotojos turi išskirtinį gebėjimą matyti visą jau dirbančią komandą ir naujo žmogaus integravimąsi į ją. Pataria, kuris kandidatas ne tik pagal kompetenciją, bet ir pagal asmenines savybes sėkmingiau įsilies į kolektyvą. Joms rūpi ilgalaikis rezultatas.
  Rima Vaisietienė
  Northway medicinos centras
 • Su Jurgita tiksliai aptarėme mūsų įmonės poreikius ir per optimalų laiką gavome tiksliai atrinktus kandidatus. Jos profesionalumas sutaupė daug brangaus laiko. Ačiū!
  Valdas Balčiūnas
  UAB Goldengrass
 • Ačiū labai, kad mane pasikvietėte pokalbiui ir skyrėte laiko man. Pokalbis su Jumis padėjo suprasti, kad man tikrai pavyks surasti man tinkantį ir patinkantį darbą. Labai džiaugiuosi, kad Jūs sudėliojote visus trūkstamus taškus ir išsklaidėte mano abejones. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju!
  Jurga | Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Personalo atrankos, kurias atlieka Atranka360 specialistė Tatjana, patvirtina, jog Lietuvoje tikrai galima rasti personalo atrankų kompaniją, kuri tampa patikimu partneriu - planuojant personalo poreikį, pritraukiant ir atrenkant mums naujus komandos narius! Kiekviename žingsnyje jaučiamas profesionalus ir nuoširdus darbas. Dėkui, kad esate!
  Asta Šypalienė, generalinė direktorė
  CSUB LT
 • Atranka360'' - įmonė, į kurią nedvejodami vėl kreiptumėmės ieškant naujo komandos nario. Kompetentingas personalas puikiai įvertina esamą situaciją bei geba įgyvendinti tiek darbdavio tiek darbuotojo poreikius.
  Darius Gaučius
  UAB Autovesta
 • Laba diena, noriu padėkoti nuostabiai karjeros projektų ir personalo atrankų vadovei Jurgitai Paičienei už be galo šiltą priėmimą ir pokalbį. Tik su Jūsu pagalba susidėliojau visus taškus ant “i” :) Sėkmės Jums ir visai Jūsų komandai.
  Vaida
 • Man sekėsi puikiai bendrauti bei bendradarbiauti su Jurgita. Surasti darbuotojai sėkmingai dirba mūsų įmonėje. Esame patenkinti atrinktais ir įdarbintais kandidatais, kurie viršija lūkesčius bei nuolat stipriai tobulėja.
  Kęstutis Kairys
  UAB Baltkonta
 • Gebėjimas atsakingai įsiklausyti į kliento poreikį, tikslingų kandidatų parinkimas, lankstus ir dėmesingas bendradarbiavimas – taip apibūdinčiau "Atranka 360" kompanijos darbą. Rekomenduoju šią įmonę, nes pasitikiu jų sprendimais.
  Gina Vaitkienė, personalo ir parduotuvių vadovė
  UAB “Avitelos prekyba“
 • Noriu pasakyti ačiū Jūsų komandai, kad sugebate įkvėpti žmones. Jūs nuostabi komanda.
  Lauryna
 • Karjeros projektų ir personalo atrankų vadovė Jurgita Paičienė itin profesionaliai ir operatyviai atlieka specialistų paiešką. Jos atrinkti ir pasiūlyti specialistai buvo verti mūsų susidomėjimo, kandidatai atitiko mūsų įmonės išvardintus bei keliamus lūkesčius. Rekomenduočiau Jurgitą mūsų partneriams. Taip pat ir patys pirmiausia kreipsimės į Jurgitą norėdami sustiprinti ar išplėsti mūsų įmonės kolektyvą.
  Vilius Vandzinskas
  UAB