Vilnius: +370 638 33360
Klaipėda: +370 630 33360
info@atranka360.lt

Atranka360 komanda

Mes skirtingos, bet yra daug dalykų, kurie mus vienija!
 • Natalija Derkač

  Natalija Derkač

  Natalija įgijusi išsilavinimą vadybos ir verslo administravimo bei psichologijos kryptyse, vadovavusi skirtingoms verslo sritims, savo profesionalumą plėtoja modernioje kompanijoje. Turinti svarios patirties prognozuojant personalo poreikį įmonėse, užtikrinant darbuotojų adaptacijos procesus bei karjeros planavimo etapus. Taipogi kūrusi personalo vertinimo, darbuotojų rezultatyvumo skatinimo, įsitraukimo didinimo bei ugdymo programas. Baigusi koučingo studijas Erickson Coaching International mokykloje, kuri sertifikuota The International Coach Federation (ICF). Veda tokio pobūdžio profesionalias konsultacijas. Natalijos stiprybė - prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios verslo aplinkos bei Klientų poreikių, būti žingsniu priekyje, lanksčiai ir efektyviai spręsti  situacijas verslo pasaulyje.

  natalija@atranka360.lt+370 635 33360
  Video apie mane
 • Gintė Žilinskienė

  Gintė Žilinskienė

  Daugiau kaip keturiolika metų Gintės darbinė veikla susijusi su vykdomomis atrankomis, darbuotojų potencialo vertinimais, mokymais, darbo standartų kūrimu ir organizacijų tyrimais. Vytauto Didžiojo universitete Gintė įgijo organizacijų psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį. Dirbo Klaipėdos universitete vadybos katedros dėstytoja, personalo atrankų vadove. Vadovavo “ŽSC” vakarų Lietuvos regione vykstantiems organizacijų vystymo projektams. Gintė yra daugelio akredituotų mokymo programų bei mokslinių straipsnių autorė. Nuolat bendradarbiauja skirtinguose projektuose su didžiausiomis Lietuvos konsultacinėmis kompanijomis. Dirbdama į užduotis žiūri individualiai ir kūrybiškai, rezultatų siekia per pozityvų matymą, su problemomis dirba “kietai”, o su žmonėmis švelniai.

  ginte@atranka360.lt+370 687 98980
  Video apie mane
 • Jurgita Paičienė

  Jurgita Paičienė

  Jurgita personalo valdymo srityje dirba jau daugiau nei keturiolika metų. Baigė psichologijos magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete. Aktyviai dirbdama įgijo psichologės, personalo atrankų ir mokymų specialistės, įmonės vadovės, personalo vadovės patirties. Veda seminarus efektyvaus, kokybiško klientų aptarnavimo temomis. Turi patirties naudojant ir interpretuojant asmenybę tiriančius testus. Baigusi veidotyros studijas. Šiuo metu gilina žinias studijuodama Vilniaus Geštalt institute – geštalt psichoterapiją. Pagrindinis jos darbo principas - ieškoti geriausio suderinamumo tarp organizacijos ir žmogaus. Kai atsiranda dermė -  abi pusės patenkintos. Jurgitos asmeninės savybės veda į priekį ne tik ją, bet ir šalia esančius.

  jurgita@atranka360.lt+370 650 33360
  Video apie mane
 • Giedrė Viršilienė

  Giedrė Viršilienė

  Giedrė konsultuoja karjeros planavimo, komandos formavimo bei asmeninio augimo klausimais. Jos pagalba Jūs greičiau išsiaiškinsite komandos suderinamumo klausimus; lengviau išgryninsite ir realizuosite tikruosius savo troškimus bei pašaukimą darbui; aiškiau pamatysite gyvenimo teikiamas galimybes; pašalinsite psichologines kliūtis, trukdančias pakeisti karjeros kryptį bei įgysite didesnį pasitikėjimą savimi darbo aplinkoje. Ilgametė darbo patirtis rinkodaros, reklamos, viešųjų ryšių srityse, leidžia suvokti procesus iš vidaus. Savo darbe Giedrė naudoja profesionalias metodikas, tokias kaip fenotipo technika - ji yra sertifikuota veidų skaitymo specialistė bei koučingas - ji profesionali ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistė, sertifikuota “Professional Coach ICU (ICTA)“, savo konsultacijas paįvairina ''Points of you'' - asmenybės augimo įrankių rinkiniu, padedančiu abstrakčią mintį paversti aiškia žinute sau ir aplinkai. 

  giedre@atranka360.lt+370 690 33360
  Video apie mane
 • Judita Žabinskaitė

  Judita Žabinskaitė

  Įgijusi Viešojo administravimo bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete bei dirbusi ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Judita nusprendė sieti savo karjerą su bendravimu ir gilinimusi į žmogų kaip individualybę. Įsiliejo į personalo atrankų specialistų komandą su aiškia užduotimi – asistuoti skirtinguose personalo atrankos etapuose, palengvinant kiekvieno proceso eigą. Judita savo įgūdžius ir potencialą realizuoja pagal vieningai dirbančios komandos standartus.

  judita@atranka360.lt+370 630 33360
  Video apie mane
 • Tatjana Andrejeva

  Tatjana Andrejeva

  Personalo vadybos magistro laipsnis įgytas Vilniaus universitete ir trylika metų patirties personalo valdymo srityje. Pirmoji patirtis personalo atrankų kompanijoje suteikė puikių įgūdžių, žinių, patirties bei didžiulį užsidegimą motyvuojantį ir vedantį į priekį ir šiandien - rasti kompanijai tinkamiausią darbuotoją, darbuotojui tinkamiausią darbo vietą. Vienuolikos metų patirtis personalo skyriuje gamybinėje lietuviško kapitalo ir tarptautinėje bendrovėje dirbant su atrankomis, mokymais, įvairiomis personalo sistemomis, darbdavio įvaizdžio formavimo projektais suteikė įvairiapusės patirties, gilesnį suvokimą apie įmonėje vykstančius procesus ir poreikius. Nuoširdumas, lankstumas ir didelis siekis padaryti kitaip, efektyviau, geriau nei vakar, geriau nei iš tavęs tikisi leidžia sukurti puikius bendradarbiavimo santykius ir kartu surasti tinkamiausius sprendimus.

  tatjana@atranka360.lt+370 640 33360
  Video apie mane
 • Julija Stankevičiūtė

  Julija Stankevičiūtė

  Daugiau nei septynerius metus Julija dirba žmogiškųjų išteklių valdymo ir atrankos srityje. Turi unikalios patirties kuriant ir diegiant karjeros planavimo ir adaptavimo sistemas skirtingo profilio įmonėse. Baigė darbo teisės magistro studijas Vilniaus universitete. Įgyta išskirtinė patirtis dirbant vienoje sparčiausiai besivystančių įmonių grupėje, kuri savo veiklą vysto automobilių, atsinaujinančios energetikos, paslaugų bei nekilnojamojo turto sektoriuose. Tokia patirtis atveria didesnes galimybes operatyviam reagavimui į verslo poreikius, kandidatų lūkesčius, leidžia greičiau įsigilinti ir perprasti skirtingų verslo partnerių specifiką. Vienas pagrindinių Julijos tikslų – kurti vertę tiek verslui, tiek kandidatui per tvarų bendradarbiavimą ir žmogiškai paprastą ryšį. Darbo pokalbis gali būti ne stresą sukelianti priežastis,  o įkvepiančiai maloni patirtis:).

  julija@atranka360.lt+370 631 33360
  Video apie mane
 • Birutė Žentelytė

  Birutė Žentelytė

  Birutė baigusi psichologijos magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete ir įgijusi sveikatos psichologės kvalifikaciją. Turi patirties personalo atrankų srityje, dirbant tiek su užsienio rinkomis tiek su Lietuvos įmonėmis. Taip pat dirbusi vadovaujamą darbą tarptautinėje kompanijoje. Tad verslo kultūros supratimas, darbuotojų ugdymo bei kompetencijų vertinimo žinios puikiai papildo įgūdžius, įgytus personalo atrankose. Birutė domisi koučingu ir siekia įgyti šios srities išsilavinimą. Taip pat gilinasi į asmenybės darbe sritį, streso valdymo technikas ir jų taikymą darbo aplinkoje. Tam, jog darbas žmogui būtų malonus ir praturtinantis gyvenimą patyrimas, siekia suderinamumo tarp darbuotojo, įmonės bei kolektyvo.

  birute@atranka360.lt+370 691 33360
  Video apie mane
 • Digna Ūksaitė

  Digna Ūksaitė

  Komunikabilumas, nuoširdumas, atsakingumas ir gebėjimas suprasti kitą – Dignos stipriosios savybės be kurių neįsivaizduotų efektyvaus bendravimo ir darbo rezultatų. Įgijusi komunikacijos bakalauro laipsnį Vilniaus universitete bei patirtį tarptautinėje organizacijoje AIESEC, projektų valdymo  ir žmogiškųjų išteklių srityse, savo turimas žinias ir kompetencijas realizuoja personalo atrankų įmonėje. Domėtis psichologija, žmonių bendravimo bei elgesio subtilybėmis yra pagrindiniai Dignos tikslai, kuriuos stengiasi įgyvendinti prisidedant prie sėkmingų ryšių kūrimo, sklandaus bei pozityvaus Atranka360 komandos darbo.

  digna@atranka360.lt+370 638 33360
  Video apie mane
Dėkojame klientams ir partneriams už mūsų darbo įvertinimą
 • Nepamenu tokio atvejo, kad naują žmogų būtume atsirinkę be Atranka360 pagalbos, todėl siurprizų net pirmomis žmogaus darbo dienomis nelabai pasitaiko. Kiekviena diena tik dar ir dar patvirtina kandidato psichologinio vertinimo metu nustatytas savybes bei psichologės išgrynintas elgesio tendencijas.
  Goda Petravičienė, direktorė
  Grand Partners
 • Noriu, kad žinotumėt, jog man šis pokalbis labai daug reiškia. Noriu Jums nuoširdžiai padėkoti už gražius žodžius, suteiktą motyvaciją judėti pirmyn. (...) Niekada nebūčiau net pagalvojusi, kad galiu pasiekti tokių gerų testo rezultatų.” Labai tikiuosi, kad Jūs skaitydama kokį nors darbo pasiūlymą tiesiog staiga apie mane pagalvosite, kad visai tikčiau į tas pareigas ir mane pasikviesite. Taigi, dar kartą, NUOŠIRDUS JUMS AČIŪ ir iki susimatymo kažkada :)
  Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Mokymo tema man buvo nauja ir įdomi. Neabejoju, kad ir naudinga, nes nuo šiol kitaip identifikuosime darbuotojų poreikį ir kitaip vesime interviu. Labai maloniai nuteikė Jūsų punktualumas ir gebėjimas valdyti laiką – to dažnai pasigendu kituose tokio tipo seminaruose. AČIŪ Jums už norą dalintis žiniomis.
  Birutė Jedlinski, personalo išteklių direktorė
  Orlen Lietuva
 • Bendradarbiaujame daugiau nei dešimt metų, drąsiai galiu teigti: profesionalu, patikima, nuoširdu.
  Lina Norinkevičienė, savininkė
  Klinike
 • Mano pačios bei įmonių grupės ilgametė bendradarbiavimo patirtis su Ginte Žilinskiene, suformavo visiško pasitikėjimo jos, kaip savo srities profesionalės atliekamais darbais. Jos atliekamuose darbuose kaskart jaučiama kvalifikacija, meilė savam darbui, kūrybiškumas bei patirtis, skatina visišką pasitikėjimą, kad bet kokia užduotis bus atlikta “kaip sau”.
  Edita Lesauskienė, direktorė/bendrasavininkė
  Vakarų Projektai
 • Ginte ir Jurgita, Jūs šaunuolės, daug pasieksite gyvenime. Jūs nuoširdžios ir paprastos.
  Asta Penkauskienė, Klaipėdos skyriaus vadovė
  Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Lietuvos filialas
 • Išgirdau naują „kampą“, iš kurio galima pažvelgti į kandidatą. Jūsų pasiūlytą metodą tikrai įliesime į savo interviu ir išbandysime tuos „suktus“ klausimus.
  Jūratė Žimkienė, direktoriaus pavaduotoja
  MK Laivyba
 • Bendradarbiaujame jau ne vienerius metus ir mūsų atsiliepimai tik labai teigiami apie Jūsų vykdomas darbuotojų atrankas. Visada išsiaiškinate užsakovo poreikius, įsigilinate į įmonės vidaus politiką, atrankas vykdote nuosekliai, pagal aptartą planą, laikydamasi nustatytų terminų. Įdarbinus atrinktą kandidatą, domitės jo tolimesniais pasiekimais įmonėje, Jums rūpi , ar pateisinote savo darbu užsakovo lūkesčius, ar radote būtent tą kvalifikuotą darbuotoją, kurio mes ieškojome. Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!
  Asta Jakštienė, administracijos vadovė
  Friedricho pasažas
 • Esu nuoširdžiai dėkinga Atranka360 komandai už tikėjimą manimi ir pasitikėjimą. Mane ypač nustebino kitoks požiūris - visų pirma, pačio žmogaus, kaip individualios asmenybės įvertinimas. Viso atrankos proceso metu jaučiau stiprų palaikymą ir nuoširdumą. Atranka360 - tai pavyzdys, kaip iš tikrųjų turėtų būti atrenkami motyvuoti ir labiausiai tam tikrai pozicijai tinkantys darbuotojai, vertinant ne tik "techninius" sugebėjimų ir įgūdžių reikalavimus, o svarbiausia - patį žmogų, kaip autentišką, individualią ir savitą vertybę. Neabejotinai visoms įmonėms, verslo organizacijoms ar galbūt dar tik darbo rinkoje savęs ieškančioms ir kartu atrandančioms asmenybėms drąsiai rekomenduoju kreiptis į Atranka360.
  Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Džiaugiuosi, kad Klaipėdoje esate, o ne Vilniuje. Klaipėdai reikia tokių žmonių, kaip jūs.
  Ala Minkevičienė, Personalo vadovė
  Vakarų laivų gamykla
 • Be galo malonu bendrauti su atrankų specialistu, išmanančiu savo darbą, suvokiančiu, kad darbo ieškantis žmogus yra jautrus ir lengviau pažeidžiamas. Todėl be galo smagu, kai žmogus sugeba žmoguje įžvelgti geriausias savybes, geba jas perteikti būsimam darbdaviui, įkvepia pasitikėjimo savimi, darbo ieškančiajam pateikia vertingų patarimų.” Esu labai dėkinga, nes šiandien dirbu darbą, kurio norėjau, kuris, nors ir nėra lengvas, man patinka, kur darbinė atmosfera gera – o tai irgi labai svarbi motyvacijos dalis, kur iš tiesų jaučiuosi reikalingu ir vertinamu darbuotoju.
  Deimantė Bublytė-Samuolienė, direktorė
  Neįgaliųjų Paslaugų Centras
 • Bendradarbiavimas su UAB "Atranka360" mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti visą laikotarpį. Jie nepamiršo smulkmenų, viskas atliekama kruopščiai ir atsakingai. Džiaugiuosi mūsų pasirinkimu.
  Nerijus Ambrazaitis, gamybos vadovas
  Scandia Steel Baltic
 • Seminarą įvertinčiau Puikiai! Aktuali tema, „gyvas“ pristatymas, gera dalomoji medžiaga, nuostabiai pasirinkta vieta ir laikas. Ačiū, kad pasidalinote savo išdirbtu, susistemintu metodu/požiūriu į atrankas.
  Atrankų ir darbuotojų ugdymo specialistė
  Mars Lietuva
 • Atranka360 darbuotojų bendravimas ir aptarnavimas –nuostabus, įkvepiantis naujiems darbams, o jų darbas - profesionalus. Įvertina kandidatą ir sąžiningai bei argumentuotai pasako, ar jis tinkamas siūlomoms pareigoms. O teikiamų konsultacijų išbaigtumas ir pritaikomumas įmonei šimtaprocentinis. Džiaugiamės radę puikias organizacijų psichologes!
  Arūnas Vaišvila, direktorius
  Autoaibė
 • Turinys tikrai naudingas ne tik personalo skyriaus darbuotojams ar vadovams. Kuo puikiausiai gali dalyvauti bet kuris darbuotojas, norintis išsiaiškinti, koks darbo pobūdis tinkamas, ar tikrai "sėdi" savo vietoje. Nuoširdžiai linkiu sėkmės darbuose, nes be profesionalumo žavi jūsų skleidžiamas nuoširdumas ir pozityvumas:)
  Jurgita Petrauskienė, direktoriaus pavaduotoja rinkodarai
  Dienraštis Vakarų Ekspresas
 • I highly recommend Giedre (Atranka360) as a professional, very meticulous and extremely competent consultant who found a right position for me in a fast-growing company, and helped me through the HR process. Thank you!
  Zaza Tsitsishvili
  Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Noriu labai padėkoti už seminarą, tikrai viršijo lūkesčius. Medžiaga labai įdomi, koncentruota. Pageidavimas vienintelis – kad pakviestumėte ir sekantį kartą!
  Simona Žurienė, personalo vadybininkė
  Retal Baltic
 • Kadangi stipriai nustebinote savo aplinka, o ypač modernia interneto svetaine. Kiek teko aplankyti personalo atrankos įmonių retai pasitaiko kažkas panašaus. Todėl norėčiau pagirti už tikrai jaukią aplinką bei puikų darbą. Bendravimas superinis, interneto svetainė aiškiai suprantama bei stilinga. Pasitinkate ir palydite klientus su šypsena. Esate pavyzdys kitoms įmonėms. Palinkėt norėčiau kuo daugiau klientų ir sėkmės darbe.
  Robertas Benetis
  Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • Jurgita, ačiū už suteiktą galimybę. Prisiminus susitikimą, nušvinta šypsena veide - esate savo srities profesionalė - žinant kaip sunkiai aš prisileidžiu žmones prie savęs, Jums užteko vos keliolikos minučių, kad pasijausčiau bendraudamas kaip su geriausiu draugu. Vertinu jūsų požiūrį – darbuotojas turi atitikti ne tik savo profesiniais įgudžiais, bet ir asmenybe. Dar kartą ačiū už pliūpsnį motyvacijos, savivertės pakylėjimą ir gerą nuotaiką. Dabar jau nebemanau, o žinau, kad esu tvirtai pasiryžęs keisti esamą darbovietę ir kopti auštyn, užtenka stovėti vietoje.
  Tomas Daukantas
  Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
 • Sužinojau tikrai naudingų dalykų, ypač, manau, pravers informacija apie interviu klausimus ir kaip interpretuoti kandidatų atsakymus.
  Jurgita Stankūnienė, personalo vadovė
  Klaipėdos Baldai
 • Jurgita, noriu išreikšti pagarbą Jūsų profesionalumui. Pastebėjau lengvumą bendraujant - pokalbis vyko gera nuotaika ir jokio susikaustymo, atvirai išsakant savo lūkesčius, privalumus. Toks šiltas bendravimas būna tarp gerų draugų - o tai, manau, didelis profesionalaus personalo atrankos darbuotojo privalumas, nes per tokį trumpą susitikimo laiką sukurti pasitikėjimo atmosferą - nuostabu. Labai taikliai sugebate įžvelgti būsimo kandidato tinkamumą konkrečioms pareigoms - turite gilų intuicijos jausmą. Buvo smagu sulaukti naujų konkrečių pasiūlymų kitoms pareigoms, kurios atitiktų mano kompetenciją. Maksimalus dėmesys kandidatui ir grįžtamasis ryšys dėl kandidato atrankos eigos - pagarbos simbolis darbo ieškančiam žmogui, o tai didelis privalumas Jūsų kompanijos.
  Arūnas Knieža
  Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
 • Jūsų pagalba rašant CV man labai padėjo! Gyvenimo aprašymas puikus, išsamus, todėl liko darbdavių pastebėtas. Tik norėjau dar kartą padėkoti, likau labai patenkintas.
  Tautvydas T.
  Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
 • Mano darbo paieškos patirtis nėra labai didelė, bet užtenka ir vos dviejų pokalbių, kad suprastum ir pajaustum Atranka 360 išskirtinumą, originalumą, profesionalumą ir ypatingai gilų, jautrų ir taiklų požiūrį į kandidatą, kaip į žmogų ir asmenybę. Net nepajutau kaip ėmiau vis labiau pasitikėti savimi, suprasti, kokį potencialą turiu ir kaip galiu jį auginti. Nespėjau net susivokti kaip atsidūriau saugioje socialinėje aplinkoje bei dirbu mėgstamą darbą. Labai norėčiau padėkoti atranką vykdžiusiai Giedrei Viršilienei už stiprų palaikymą, nuoširdumą ir tikėjimą savo daromu darbu, kuris man dabar yra tikras pavyzdys. Nuo šiol visiems besiieškantiems darbo ir ieškantiems tikro ir vertingo darbuotojo rekomenduoju pasitikėti Atranka360 kolektyvu.
  Ingrida
  Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
 • „Likome labai patenkinti vykdytais projektais su „Atranka360“. Šios personalo atrankos kompanijos darbuotojos turi išskirtinį gebėjimą matyti visą jau dirbančią komandą ir naujo žmogaus integravimąsi į ją. Pataria, kuris kandidatas ne tik pagal kompetenciją, bet ir pagal asmenines savybes sėkmingiau įsilies į kolektyvą. Joms rūpi ilgalaikis rezultatas.“
  Rima Vaisietienė
  Northway medicinos centras
 • Labai džiaugiamės, kad mūsų keliai “susikirto”… Jums patikėtą užduotį, surasti mums naują kolektyvo narį, įvykdėte tiesiog puikiai. Džiaugiamės iki pat šiandien. Su Jūsų pagalba atsirinkome puikų žmogų, kuris be problemų įsiliejo į mūsų nediduką kolektyvą. Dar kartą dėkui, už Jūsų profesionalumą, požiūrį į klientą, betarpišką bendravimą ir nuolat palaikomą ryšį… Neabejotinai, prireikus naujų darbuotojų, kreipsimės tik į Jus :)
  Lina Ignatčik
  Thyssenkrupp Infrastructure
 • Personalo atrankos, kurias atlieka Atranka360 specialistės, patvirtina, jog Lietuvoje tikrai galima rasti personalo atrankų kompaniją, kuri tampa patikimu partneriu - planuojant personalo poreikį, pritraukiant ir atrenkant mums naujus komandos narius! Kiekviename žingsnyje jaučiamas profesionalus ir nuoširdus darbas. Dėkui, kad esate!
  Asta Šypalienė, generalinė direktorė
  CSUB LT