Apie mūsų darbą

Natalija Derkač

Natalija Derkač

Natalija įgijusi išsilavinimą vadybos ir verslo administravimo bei psichologijos kryptyse, vadovavusi skirtingoms verslo sritims, savo profesionalumą plėtoja modernioje kompanijoje. Turinti svarios patirties prognozuojant personalo poreikį įmonėse, užtikrinant darbuotojų adaptacijos procesus bei karjeros planavimo etapus. Taipogi kūrusi personalo vertinimo, darbuotojų rezultatyvumo skatinimo, įsitraukimo didinimo bei ugdymo programas. Baigusi koučingo studijas Erickson Coaching International mokykloje, kuri sertifikuota The International Coach Federation (ICF). Veda tokio pobūdžio profesionalias konsultacijas. Natalijos stiprybė - prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios verslo aplinkos bei Klientų poreikių, būti žingsniu priekyje, lanksčiai ir efektyviai spręsti  situacijas verslo pasaulyje.

+370 635 33360
Gintė Žilinskienė

Gintė Žilinskienė

Daugiau kaip trylika metų Gintės darbinė veikla susijusi su vykdomomis atrankomis, darbuotojų potencialo vertinimais, mokymais, darbo standartų kūrimu ir organizacijų tyrimais. Vytauto Didžiojo universitete Gintė įgijo organizacijų psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį. Dirbo Klaipėdos universitete vadybos katedros dėstytoja, personalo atrankų vadove. Vadovavo “ŽSC” vakarų Lietuvos regione vykstantiems organizacijų vystymo projektams. Gintė yra daugelio akredituotų mokymo programų bei mokslinių straipsnių autorė. Nuolat bendradarbiauja skirtinguose projektuose su didžiausiomis Lietuvos konsultacinėmis kompanijomis. Dirbdama į užduotis žiūri individualiai ir kūrybiškai, rezultatų siekia per pozityvų matymą, su problemomis dirba “kietai”, o su žmonėmis švelniai.

+370 687 98980
Jurgita Paičienė

Jurgita Paičienė

Jurgita personalo valdymo srityje dirba jau daugiau nei vienuolika metų. Baigė psichologijos magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete. Aktyviai dirbdama įgijo psichologės, personalo atrankų ir mokymų specialistės, įmonės vadovės, personalo vadovės patirties. Veda seminarus efektyvaus, kokybiško klientų aptarnavimo temomis. Turi patirties naudojant ir interpretuojant asmenybę tiriančius testus. Baigusi veidotyros studijas. Šiuo metu gilina žinias studijuodama Vilniaus Geštalt institute – geštalt psichoterapiją. Pagrindinis jos darbo principas - ieškoti geriausio suderinamumo tarp organizacijos ir žmogaus. Kai atsiranda dermė -  abi pusės patenkintos. Jurgitos asmeninės savybės veda į priekį ne tik ją, bet ir šalia esančius.

+370 650 33360
Giedrė Viršilienė

Giedrė Viršilienė

Giedrė konsultuoja karjeros planavimo, komandos formavimo bei asmeninio augimo klausimais. Jos pagalba Jūs greičiau išsiaiškinsite komandos suderinamumo klausimus; lengviau išgryninsite ir realizuosite tikruosius savo troškimus bei pašaukimą darbui; aiškiau pamatysite gyvenimo teikiamas galimybes; pašalinsite psichologines kliūtis, trukdančias pakeisti karjeros kryptį bei įgysite didesnį pasitikėjimą savimi darbo aplinkoje. Ilgametė darbo patirtis rinkodaros, reklamos, viešųjų ryšių srityse, leidžia suvokti procesus iš vidaus. Savo darbe Giedrė naudoja profesionalias metodikas, tokias kaip fenotipo technika - ji yra sertifikuota veidų skaitymo specialistė bei koučingas - ji profesionali ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistė, sertifikuota “Professional Coach ICU (ICTA)“, savo konsultacijas paįvairina ''Points of you'' - asmenybės augimo įrankių rinkiniu, padedančiu abstrakčią mintį paversti aiškia žinute sau ir aplinkai. 

+370 690 33360
Judita Žabinskaitė

Judita Žabinskaitė

Įgijusi Viešojo administravimo bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete bei dirbusi ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Judita nusprendė sieti savo karjerą su bendravimu ir gilinimusi į žmogų kaip individualybę. Įsiliejo į personalo atrankų specialistų komandą su aiškia užduotimi – asistuoti skirtinguose personalo atrankos etapuose, palengvinant kiekvieno proceso eigą. Judita savo įgūdžius ir potencialą realizuoja pagal vieningai dirbančios komandos standartus.

+370 630 33360
Tatjana Andrejeva

Tatjana Andrejeva

Personalo vadybos magistro laipsnis įgytas Vilniaus universitete ir trylika metų patirties personalo valdymo srityje. Pirmoji patirtis personalo atrankų kompanijoje suteikė puikių įgūdžių, žinių, patirties bei didžiulį užsidegimą motyvuojantį ir vedantį į priekį ir šiandien - rasti kompanijai tinkamiausią darbuotoją, darbuotojui tinkamiausią darbo vietą. Vienuolikos metų patirtis personalo skyriuje gamybinėje lietuviško kapitalo ir tarptautinėje bendrovėje dirbant su atrankomis, mokymais, įvairiomis personalo sistemomis, darbdavio įvaizdžio formavimo projektais suteikė įvairiapusės patirties, gilesnį suvokimą apie įmonėje vykstančius procesus ir poreikius. Nuoširdumas, lankstumas ir didelis siekis padaryti kitaip, efektyviau, geriau nei vakar, geriau nei iš tavęs tikisi leidžia sukurti puikius bendradarbiavimo santykius ir kartu surasti tinkamiausius sprendimus.

+370 640 33360
Julija Stankevičiūtė

Julija Stankevičiūtė

Daugiau nei septynerius metus Julija dirba žmogiškųjų išteklių valdymo ir atrankos srityje. Turi unikalios patirties kuriant ir diegiant karjeros planavimo ir adaptavimo sistemas skirtingo profilio įmonėse. Baigė darbo teisės magistro studijas Vilniaus universitete. Įgyta išskirtinė patirtis dirbant vienoje sparčiausiai besivystančių įmonių grupėje, kuri savo veiklą vysto automobilių, atsinaujinančios energetikos, paslaugų bei nekilnojamojo turto sektoriuose. Tokia patirtis atveria didesnes galimybes operatyviam reagavimui į verslo poreikius, kandidatų lūkesčius, leidžia greičiau įsigilinti ir perprasti skirtingų verslo partnerių specifiką. Vienas pagrindinių Julijos tikslų – kurti vertę tiek verslui, tiek kandidatui per tvarų bendradarbiavimą ir žmogiškai paprastą ryšį. Darbo pokalbis gali būti ne stresą sukelianti priežastis,  o įkvepiančiai maloni patirtis:).

+370 631 33360
Birutė Žentelytė

Birutė Žentelytė

Birutė baigusi psichologijos magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete ir įgijusi sveikatos psichologės kvalifikaciją. Turi patirties personalo atrankų srityje, dirbant tiek su užsienio rinkomis tiek su Lietuvos įmonėmis. Taip pat dirbusi vadovaujamą darbą tarptautinėje kompanijoje. Tad verslo kultūros supratimas, darbuotojų ugdymo bei kompetencijų vertinimo žinios puikiai papildo įgūdžius, įgytus personalo atrankose. Birutė domisi koučingu ir siekia įgyti šios srities išsilavinimą. Taip pat gilinasi į asmenybės darbe sritį, streso valdymo technikas ir jų taikymą darbo aplinkoje. Tam, jog darbas žmogui būtų malonus ir praturtinantis gyvenimą patyrimas, siekia suderinamumo tarp darbuotojo, įmonės bei kolektyvo.

+370 691 33360
Digna Ūksaitė

Digna Ūksaitė

Komunikabilumas, nuoširdumas, atsakingumas ir gebėjimas suprasti kitą – Dignos stipriosios savybės be kurių neįsivaizduotų efektyvaus bendravimo ir darbo rezultatų. Įgijusi komunikacijos bakalauro laipsnį Vilniaus universitete bei patirtį tarptautinėje organizacijoje AIESEC, projektų valdymo  ir žmogiškųjų išteklių srityse, savo turimas žinias ir kompetencijas realizuoja personalo atrankų įmonėje. Domėtis psichologija, žmonių bendravimo bei elgesio subtilybėmis yra pagrindiniai Dignos tikslai, kuriuos stengiasi įgyvendinti prisidedant prie sėkmingų ryšių kūrimo, sklandaus, pozityvaus darbo ir stiprios Atranka360 komandos sudarymo. 

+370 638 33360
Mes priklausome:

Dėkojame klientams ir partneriams už mūsų darbo įvertinimą

Grand Partners
Nepamenu tokio atvejo, kad naują žmogų būtume atsirinkę be Atranka360 pagalbos, todėl siurprizų net pirmomis žmogaus darbo dienomis nelabai pasitaiko. Kiekviena diena tik dar ir dar patvirtina kandidato psichologinio vertinimo metu nustatytas savybes bei psichologės išgrynintas elgesio tendencijas.
Goda Petravičienė, direktorė  |  Grand Partners
Noriu, kad žinotumėt, jog man šis pokalbis labai daug reiškia. Noriu Jums nuoširdžiai padėkoti už gražius žodžius, suteiktą motyvaciją judėti pirmyn. (...) Niekada nebūčiau net pagalvojusi, kad galiu pasiekti tokių gerų testo rezultatų.”
Labai tikiuosi, kad Jūs skaitydama kokį nors darbo pasiūlymą tiesiog staiga apie mane pagalvosite, kad visai tikčiau į tas pareigas ir mane pasikviesite. Taigi, dar kartą, NUOŠIRDUS JUMS AČIŪ ir iki susimatymo kažkada :)
Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Orlen Lietuva
Mokymo tema man buvo nauja ir įdomi. Neabejoju, kad ir naudinga, nes nuo šiol kitaip identifikuosime darbuotojų poreikį ir kitaip vesime interviu. Labai maloniai nuteikė Jūsų punktualumas ir gebėjimas valdyti laiką – to dažnai pasigendu kituose tokio tipo seminaruose. AČIŪ Jums už norą dalintis žiniomis.
Birutė Jedlinski, personalo išteklių direktorė  |  Orlen Lietuva
Klinike
Bendradarbiaujame daugiau nei dešimt metų, drąsiai galiu teigti: profesionalu, patikima, nuoširdu.
Lina Norinkevičienė, savininkė  |  Klinike
Vakarų Projektai
Mano pačios bei įmonių grupės ilgametė bendradarbiavimo patirtis su Ginte Žilinskiene, suformavo visiško pasitikėjimo jos, kaip savo srities profesionalės atliekamais darbais. Jos atliekamuose darbuose kaskart jaučiama kvalifikacija, meilė savam darbui, kūrybiškumas bei patirtis, skatina visišką pasitikėjimą, kad bet kokia užduotis bus atlikta “kaip sau”.
Edita Lesauskienė, direktorė/bendrasavininkė  |  Vakarų Projektai
Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Lietuvos filialas
Ginte ir Jurgita, Jūs šaunuolės, daug pasieksite gyvenime. Jūs nuoširdžios ir paprastos.
Asta Penkauskienė, Klaipėdos skyriaus vadovė  |  Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Lietuvos filialas
MK Laivyba
Išgirdau naują „kampą“, iš kurio galima pažvelgti į kandidatą. Jūsų pasiūlytą metodą tikrai įliesime į savo interviu ir išbandysime tuos „suktus“ klausimus.
Jūratė Žimkienė, direktoriaus pavaduotoja  |  MK Laivyba
Friedricho pasažas
Bendradarbiaujame jau ne vienerius metus ir mūsų atsiliepimai tik labai teigiami apie Jūsų vykdomas darbuotojų atrankas. Visada išsiaiškinate užsakovo poreikius, įsigilinate į įmonės vidaus politiką, atrankas vykdote nuosekliai, pagal aptartą planą, laikydamasi nustatytų terminų. Įdarbinus atrinktą kandidatą, domitės jo tolimesniais pasiekimais įmonėje, Jums rūpi , ar pateisinote savo darbu užsakovo lūkesčius, ar radote būtent tą kvalifikuotą darbuotoją, kurio mes ieškojome. Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!
Asta Jakštienė, administracijos vadovė  |  Friedricho pasažas
Esu nuoširdžiai dėkinga Atranka360 komandai už tikėjimą manimi ir pasitikėjimą. Mane ypač nustebino kitoks požiūris - visų pirma, pačio žmogaus, kaip individualios asmenybės įvertinimas. Viso atrankos proceso metu jaučiau stiprų palaikymą ir nuoširdumą. Atranka360 - tai pavyzdys, kaip iš tikrųjų turėtų būti atrenkami motyvuoti ir labiausiai tam tikrai pozicijai tinkantys darbuotojai, vertinant ne tik "techninius" sugebėjimų ir įgūdžių reikalavimus, o svarbiausia - patį žmogų, kaip autentišką, individualią ir savitą vertybę. Neabejotinai visoms įmonėms, verslo organizacijoms ar galbūt dar tik darbo rinkoje savęs ieškančioms ir kartu atrandančioms asmenybėms drąsiai rekomenduoju kreiptis į Atranka360.

Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Vakarų laivų gamykla
Džiaugiuosi, kad Klaipėdoje esate, o ne Vilniuje. Klaipėdai reikia tokių žmonių, kaip jūs.
Ala Minkevičienė, Personalo vadovė  |  Vakarų laivų gamykla
Neįgaliųjų Paslaugų Centras
Be galo malonu bendrauti su atrankų specialistu, išmanančiu savo darbą, suvokiančiu, kad darbo ieškantis žmogus yra jautrus ir lengviau pažeidžiamas. Todėl be galo smagu, kai žmogus sugeba žmoguje įžvelgti geriausias savybes, geba jas perteikti būsimam darbdaviui, įkvepia pasitikėjimo savimi, darbo ieškančiajam pateikia vertingų patarimų.” Esu labai dėkinga, nes šiandien dirbu darbą, kurio norėjau, kuris, nors ir nėra lengvas, man patinka, kur darbinė atmosfera gera – o tai irgi labai svarbi motyvacijos dalis, kur iš tiesų jaučiuosi reikalingu ir vertinamu darbuotoju.
Deimantė Bublytė-Samuolienė, direktorė  |  Neįgaliųjų Paslaugų Centras
Scandia Steel Baltic
Bendradarbiavimas su UAB "Atranka360" mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti visą laikotarpį. Jie nepamiršo smulkmenų, viskas atliekama kruopščiai ir atsakingai. Džiaugiuosi mūsų pasirinkimu.
Nerijus Ambrazaitis, gamybos vadovas  |  Scandia Steel Baltic
Mars Lietuva
Seminarą įvertinčiau Puikiai! Aktuali tema, „gyvas“ pristatymas, gera
dalomoji medžiaga, nuostabiai pasirinkta vieta ir laikas. Ačiū, kad pasidalinote savo išdirbtu, susistemintu metodu/požiūriu į atrankas.
Atrankų ir darbuotojų ugdymo specialistė  |  Mars Lietuva
Autoaibė
Atranka360 darbuotojų bendravimas ir aptarnavimas –nuostabus, įkvepiantis naujiems darbams, o jų darbas - profesionalus. Įvertina kandidatą ir sąžiningai bei argumentuotai pasako, ar jis tinkamas siūlomoms pareigoms. O teikiamų konsultacijų išbaigtumas ir pritaikomumas įmonei šimtaprocentinis. Džiaugiamės radę puikias organizacijų psichologes!
Arūnas Vaišvila, direktorius  |  Autoaibė
Dienraštis Vakarų Ekspresas
Turinys tikrai naudingas ne tik personalo skyriaus darbuotojams ar vadovams. Kuo puikiausiai gali dalyvauti bet kuris darbuotojas, norintis išsiaiškinti, koks darbo pobūdis tinkamas, ar tikrai "sėdi" savo vietoje . Nuoširdžiai linkiu sėkmės darbuose, nes be profesionalumo žavi jūsų skleidžiamas nuoširdumas ir pozityvumas:)
Jurgita Petrauskienė, direktoriaus pavaduotoja rinkodarai  |  Dienraštis Vakarų Ekspresas
Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
I highly recommend Giedre (Atranka360) as a professional, very meticulous and extremely competent consultant who found a right position for me in a fast-growing company, and helped me through the HR process. Thank you!
Zaza Tsitsishvili  |  Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Retal Baltic
Noriu labai padėkoti už seminarą, tikrai viršijo lūkesčius. Medžiaga labai įdomi, koncentruota. Pageidavimas vienintelis – kad pakviestumėte ir sekantį kartą!
Simona Žurienė, personalo vadybininkė  |  Retal Baltic
Saugos Tarnyba Argus
Ateičiai tik vienas pasiūlymas – ir toliau organizuokite panašaus pobūdžio renginukus – jie trumpi, bet tikrai šaunūs ir verti dėmesio. ačiū Jums!
Julija Deksnienė, personalo departamento vadovė  |  Saugos Tarnyba Argus
Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Kadangi stipriai nustebinote savo aplinka, o ypač modernia interneto svetaine. Kiek teko aplankyti personalo atrankos įmonių retai pasitaiko kažkas panašaus. Todėl norėčiau pagirti už tikrai jaukią aplinką bei puikų darbą. Bendravimas superinis, interneto svetainė aiškiai suprantama bei stilinga. Pasitinkate ir palydite klientus su šypsena. Esate pavyzdys kitoms įmonėms. Palinkėt norėčiau kuo daugiau klientų ir sėkmės darbe.
Robertas Benetis  |  Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Jurgita, ačiū už suteiktą galimybę. Prisiminus susitikimą, nušvinta šypsena veide - esate savo srities profesionalė - žinant kaip sunkiai aš prisileidžiu žmones prie savęs, Jums užteko vos keliolikos minučių, kad pasijausčiau bendraudamas kaip su geriausiu draugu. Vertinu jūsų požiūrį – darbuotojas turi atitikti ne tik savo profesiniais įgudžiais, bet ir asmenybe. Dar kartą ačiū už pliūpsnį motyvacijos, savivertės pakylėjimą ir gerą nuotaiką. Dabar jau nebemanau, o žinau, kad esu tvirtai pasiryžęs keisti esamą darbovietę ir kopti auštyn, užtenka stovėti vietoje.
Tomas Daukantas  |  Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Klaipėdos Baldai
Sužinojau tikrai naudingų dalykų, ypač, manau, pravers informacija apie interviu klausimus ir kaip interpretuoti kandidatų atsakymus.
Jurgita Stankūnienė, personalo vadovė  |  Klaipėdos Baldai
Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Jurgita, noriu išreikšti pagarbą Jūsų profesionalumui. Pastebėjau lengvumą bendraujant - pokalbis vyko gera nuotaika ir jokio susikaustymo, atvirai išsakant savo lūkesčius, privalumus. Toks šiltas bendravimas būna tarp gerų draugų - o tai, manau, didelis profesionalaus personalo atrankos darbuotojo privalumas, nes per tokį trumpą susitikimo laiką sukurti pasitikėjimo atmosferą - nuostabu. Labai taikliai sugebate įžvelgti būsimo kandidato tinkamumą konkrečioms pareigoms - turite gilų intuicijos jausmą. Buvo smagu sulaukti naujų konkrečių pasiūlymų kitoms pareigoms, kurios atitiktų mano kompetenciją. Maksimalus dėmesys kandidatui ir grįžtamasis ryšys dėl kandidato atrankos eigos - pagarbos simbolis darbo ieškančiam žmogui, o tai didelis privalumas Jūsų kompanijos.


Arūnas Knieža  |  Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Jūsų pagalba rašant CV man labai padėjo! Gyvenimo aprašymas puikus, išsamus, todėl liko darbdavių pastebėtas. Tik norėjau dar kartą padėkoti, likau labai patenkintas.
Tautvydas T.  |  Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Mano darbo paieškos patirtis nėra labai didelė, bet užtenka ir vos dviejų pokalbių, kad suprastum ir pajaustum Atranka 360 išskirtinumą, originalumą, profesionalumą ir ypatingai gilų, jautrų ir taiklų požiūrį į kandidatą, kaip į žmogų ir asmenybę. Net nepajutau kaip ėmiau vis labiau pasitikėti savimi, suprasti, kokį potencialą turiu ir kaip galiu jį auginti. Nespėjau net susivokti kaip atsidūriau saugioje socialinėje aplinkoje bei dirbu mėgstamą darbą. Labai norėčiau padėkoti atranką vykdžiusiai Giedrei Viršilienei už stiprų palaikymą, nuoširdumą ir tikėjimą savo daromu darbu, kuris man dabar yra tikras pavyzdys.
Nuo šiol visiems besiieškantiems darbo ir ieškantiems tikro ir vertingo darbuotojo rekomenduoju pasitikėti Atranka360 kolektyvu.
Ingrida  |  Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką