Vilnius: +370 638 33360 Klaipėda: +370 630 33360 info@atranka360.lt
Pateikti CV

Džiaugiamės pelnę Jūsų pasitikėjimą!
Virš 90% klientų tampa mūsų ilgalaikiais partneriais arba rekomenduoja mus kitiems.

Nepamenu tokio atvejo, kad naują žmogų būtume atsirinkę be Atranka360 pagalbos, todėl siurprizų net pirmomis žmogaus darbo dienomis nelabai pasitaiko. Kiekviena diena tik dar ir dar patvirtina kandidato psichologinio vertinimo metu nustatytas savybes bei psichologės išgrynintas elgesio tendencijas.
Goda Petravičienė, direktorė
Grand Partners
Grand Partners
Noriu, kad žinotumėt, jog man šis pokalbis labai daug reiškia. Noriu Jums nuoširdžiai padėkoti už gražius žodžius, suteiktą motyvaciją judėti pirmyn. (...) Niekada nebūčiau net pagalvojusi, kad galiu pasiekti tokių gerų testo rezultatų.” Labai tikiuosi, kad Jūs skaitydama kokį nors darbo pasiūlymą tiesiog staiga apie mane pagalvosite, kad visai tikčiau į tas pareigas ir mane pasikviesite. Taigi, dar kartą, NUOŠIRDUS JUMS AČIŪ ir iki susimatymo kažkada :)
Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Mokymo tema man buvo nauja ir įdomi. Neabejoju, kad ir naudinga, nes nuo šiol kitaip identifikuosime darbuotojų poreikį ir kitaip vesime interviu. Labai maloniai nuteikė Jūsų punktualumas ir gebėjimas valdyti laiką – to dažnai pasigendu kituose tokio tipo seminaruose. AČIŪ Jums už norą dalintis žiniomis.
Birutė Jedlinski, personalo išteklių direktorė
Orlen Lietuva
Orlen Lietuva
Išgirdau naują „kampą“, iš kurio galima pažvelgti į kandidatą. Jūsų pasiūlytą metodą tikrai įliesime į savo interviu ir išbandysime tuos „suktus“ klausimus.
Jūratė Žimkienė, direktoriaus pavaduotoja
MK Laivyba
MK Laivyba
Jūsų pagalba rašant CV man labai padėjo! Gyvenimo aprašymas puikus, išsamus, todėl liko darbdavių pastebėtas. Tik norėjau dar kartą padėkoti, likau labai patenkintas.
Tautvydas T.
Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Bendradarbiaujame daugiau nei dešimt metų, drąsiai galiu teigti: profesionalu, patikima, nuoširdu.
Lina Norinkevičienė, savininkė
Klinike
Klinike
Ginte ir Jurgita, Jūs šaunuolės, daug pasieksite gyvenime. Jūs nuoširdžios ir paprastos.
Asta Penkauskienė, Klaipėdos skyriaus vadovė
Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Lietuvos filialas
Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Lietuvos filialas
Atrasti puikūs kandidatai, atitinkantys kompetencijas bei sutaupytas laikas mūsų įmonei.
Vytautas Pranulis
UAB Vitral
UAB Vitral
Turinys tikrai naudingas ne tik personalo skyriaus darbuotojams ar vadovams. Kuo puikiausiai gali dalyvauti bet kuris darbuotojas, norintis išsiaiškinti, koks darbo pobūdis tinkamas, ar tikrai "sėdi" savo vietoje. Nuoširdžiai linkiu sėkmės darbuose, nes be profesionalumo žavi jūsų skleidžiamas nuoširdumas ir pozityvumas:)
Jurgita Petrauskienė, direktoriaus pavaduotoja rinkodarai
Dienraštis Vakarų Ekspresas
Dienraštis Vakarų Ekspresas
Norėjau dar kartą padėkoti už karjeros konsultaciją, buvo tikrai labai įdomu! Esate tikrai labai profesionali personalo atrankos kompanija, tik patys geriausi atsiliepimai. Sėkmės darbuose! Dar kartą dėkoju už skirtą laiką!
Jolanta
Mano pačios bei įmonių grupės ilgametė bendradarbiavimo patirtis su Ginte Žilinskiene, suformavo visiško pasitikėjimo jos, kaip savo srities profesionalės atliekamais darbais. Jos atliekamuose darbuose kaskart jaučiama kvalifikacija, meilė savam darbui, kūrybiškumas bei patirtis, skatina visišką pasitikėjimą, kad bet kokia užduotis bus atlikta “kaip sau”.
Edita Lesauskienė, direktorė/bendrasavininkė
Vakarų Projektai
Vakarų Projektai
Noriu labai padėkoti už seminarą, tikrai viršijo lūkesčius. Medžiaga labai įdomi, koncentruota. Pageidavimas vienintelis – kad pakviestumėte ir sekantį kartą!
Simona Žurienė, personalo vadybininkė
Retal Baltic
Retal Baltic
Kadangi stipriai nustebinote savo aplinka, o ypač modernia interneto svetaine. Kiek teko aplankyti personalo atrankos įmonių retai pasitaiko kažkas panašaus. Todėl norėčiau pagirti už tikrai jaukią aplinką bei puikų darbą. Bendravimas superinis, interneto svetainė aiškiai suprantama bei stilinga. Pasitinkate ir palydite klientus su šypsena. Esate pavyzdys kitoms įmonėms. Palinkėt norėčiau kuo daugiau klientų ir sėkmės darbe.
Robertas Benetis
Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Esu nuoširdžiai dėkinga Atranka360 komandai už tikėjimą manimi ir pasitikėjimą. Mane ypač nustebino kitoks požiūris - visų pirma, pačio žmogaus, kaip individualios asmenybės įvertinimas. Viso atrankos proceso metu jaučiau stiprų palaikymą ir nuoširdumą. Atranka360 - tai pavyzdys, kaip iš tikrųjų turėtų būti atrenkami motyvuoti ir labiausiai tam tikrai pozicijai tinkantys darbuotojai, vertinant ne tik "techninius" sugebėjimų ir įgūdžių reikalavimus, o svarbiausia - patį žmogų, kaip autentišką, individualią ir savitą vertybę. Neabejotinai visoms įmonėms, verslo organizacijoms ar galbūt dar tik darbo rinkoje savęs ieškančioms ir kartu atrandančioms asmenybėms drąsiai rekomenduoju kreiptis į Atranka360.
Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Konsultaciją vertinu puikiai. Jauki, maloni atmosfera. Testų rezultatų aptarimas bei atviras pokalbis su Lolita padėjo išsiaiškinti stipriąsias mano puses ir "sustyguoti" tolimesnius žingsnius karjeros krypties keitimo kelyje. Dėkoju už šį nuostabų "Kalėdinį stebuklą".
Živilė
Bendradarbiaujame jau ne vienerius metus ir mūsų atsiliepimai tik labai teigiami apie Jūsų vykdomas darbuotojų atrankas. Visada išsiaiškinate užsakovo poreikius, įsigilinate į įmonės vidaus politiką, atrankas vykdote nuosekliai, pagal aptartą planą, laikydamasi nustatytų terminų. Įdarbinus atrinktą kandidatą, domitės jo tolimesniais pasiekimais įmonėje, Jums rūpi , ar pateisinote savo darbu užsakovo lūkesčius, ar radote būtent tą kvalifikuotą darbuotoją, kurio mes ieškojome. Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!
Asta Jakštienė, administracijos vadovė
Friedricho pasažas
Friedricho pasažas
Be galo malonu bendrauti su atrankų specialistu, išmanančiu savo darbą, suvokiančiu, kad darbo ieškantis žmogus yra jautrus ir lengviau pažeidžiamas. Todėl be galo smagu, kai žmogus sugeba žmoguje įžvelgti geriausias savybes, geba jas perteikti būsimam darbdaviui, įkvepia pasitikėjimo savimi, darbo ieškančiajam pateikia vertingų patarimų.” Esu labai dėkinga, nes šiandien dirbu darbą, kurio norėjau, kuris, nors ir nėra lengvas, man patinka, kur darbinė atmosfera gera – o tai irgi labai svarbi motyvacijos dalis, kur iš tiesų jaučiuosi reikalingu ir vertinamu darbuotoju.
Deimantė Bublytė-Samuolienė, direktorė
Neįgaliųjų Paslaugų Centras
Neįgaliųjų Paslaugų Centras
I highly recommend Giedre (Atranka360) as a professional, very meticulous and extremely competent consultant who found a right position for me in a fast-growing company, and helped me through the HR process. Thank you!
Zaza Tsitsishvili
Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Kandidato atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Sakoma svajok drąsiai arba, kad tinkamos mintys pritraukia tinkamus žmones ir situacijas. Esu labai dėkinga Atranka360 komandai už nuostabią Kalėdų dovaną - karjeros konsultaciją. Nuoširdus ačiū Domantei už labai profesionalią konsultaciją, o visai Vilniaus ofiso komandai už šiltą atmosferą. Esate šauni, jauna ir profesionali komanda. Nuoširdžiai Jus rekomenduoju visiems kam reikia asmeninių patarimų, "pasitikrinimo" ar žvilgsnio iš šalies. Sakau iki pasimatymo ir nuoširdžiai tikiuosi, kad mūsų keliai dar susitiks.
Lina
Seminarą įvertinčiau Puikiai! Aktuali tema, „gyvas“ pristatymas, gera dalomoji medžiaga, nuostabiai pasirinkta vieta ir laikas. Ačiū, kad pasidalinote savo išdirbtu, susistemintu metodu/požiūriu į atrankas.
Atrankų ir darbuotojų ugdymo specialistė
Mars Lietuva
Mars Lietuva
Jurgita, noriu išreikšti pagarbą Jūsų profesionalumui. Pastebėjau lengvumą bendraujant - pokalbis vyko gera nuotaika ir jokio susikaustymo, atvirai išsakant savo lūkesčius, privalumus. Toks šiltas bendravimas būna tarp gerų draugų - o tai, manau, didelis profesionalaus personalo atrankos darbuotojo privalumas, nes per tokį trumpą susitikimo laiką sukurti pasitikėjimo atmosferą - nuostabu. Labai taikliai sugebate įžvelgti būsimo kandidato tinkamumą konkrečioms pareigoms - turite gilų intuicijos jausmą. Buvo smagu sulaukti naujų konkrečių pasiūlymų kitoms pareigoms, kurios atitiktų mano kompetenciją. Maksimalus dėmesys kandidatui ir grįžtamasis ryšys dėl kandidato atrankos eigos - pagarbos simbolis darbo ieškančiam žmogui, o tai didelis privalumas Jūsų kompanijos.
Arūnas Knieža
Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Jaučiame patikimumą įvairiomis prasmėmis ir Jūsų kompanijos orientaciją į ilgalaikius santykius. Dirbate labai lanksčiai ir operatyviai. O svarbiausia, jog etika – jūsų darbo sudedamoji dalis, mums tai labai svarbu.
Rasa Trybienė
UAB Garant Group
UAB Garant Group
Ačiū Jums, Julija, už man suteiktą laiką ir informaciją. Konsultacija buvo tikrai naudinga ir profesionali. Esate puiki savo srities specialistė, tas jautėsi visos konsultacijos metu. Darkart nuoširdžiai dėkoju visai Jūsų Atranka360 komandai ir sakau iki susitikimų!
Simona
Sužinojau tikrai naudingų dalykų, ypač, manau, pravers informacija apie interviu klausimus ir kaip interpretuoti kandidatų atsakymus.
Jurgita Stankūnienė, personalo vadovė
Klaipėdos Baldai
Klaipėdos Baldai
Bendradarbiavimas su UAB "Atranka360" mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti visą laikotarpį. Jie nepamiršo smulkmenų, viskas atliekama kruopščiai ir atsakingai. Džiaugiuosi mūsų pasirinkimu.
Nerijus Ambrazaitis, gamybos vadovas
Scandia Steel Baltic
Scandia Steel Baltic
Jurgita, ačiū už suteiktą galimybę. Prisiminus susitikimą, nušvinta šypsena veide - esate savo srities profesionalė - žinant kaip sunkiai aš prisileidžiu žmones prie savęs, Jums užteko vos keliolikos minučių, kad pasijausčiau bendraudamas kaip su geriausiu draugu. Vertinu jūsų požiūrį – darbuotojas turi atitikti ne tik savo profesiniais įgudžiais, bet ir asmenybe. Dar kartą ačiū už pliūpsnį motyvacijos, savivertės pakylėjimą ir gerą nuotaiką. Dabar jau nebemanau, o žinau, kad esu tvirtai pasiryžęs keisti esamą darbovietę ir kopti auštyn, užtenka stovėti vietoje.
Tomas Daukantas
Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Kandidato atsiliepimas apie Atranka360 darbą
Ačiū Jums, Giedre, Jūs aukščiausio lygio profesionalė, sugebate žmogų pasijausti "žmogumi", pervertinti save ir pakelti savo vertę visuomenėje, Jūs puikiai įvaldžiusi fenotipo techniką. Sėkmės Jums kuriant ir formuojant bei motyvuojant!
Robertas
Atranka360 darbuotojų bendravimas ir aptarnavimas – nuostabus, įkvepiantis naujiems darbams, o jų darbas - profesionalus. Įvertina kandidatą ir sąžiningai bei argumentuotai pasako, ar jis tinkamas siūlomoms pareigoms. O teikiamų konsultacijų išbaigtumas ir pritaikomumas įmonei šimtaprocentinis. Džiaugiamės radę puikias organizacijų psichologes!
Arūnas Vaišvila, direktorius
Autoaibė
Autoaibė
Mano darbo paieškos patirtis nėra labai didelė, bet užtenka ir vos dviejų pokalbių, kad suprastum ir pajaustum Atranka 360 išskirtinumą, originalumą, profesionalumą ir ypatingai gilų, jautrų ir taiklų požiūrį į kandidatą, kaip į žmogų ir asmenybę. Net nepajutau kaip ėmiau vis labiau pasitikėti savimi, suprasti, kokį potencialą turiu ir kaip galiu jį auginti. Nespėjau net susivokti kaip atsidūriau saugioje socialinėje aplinkoje bei dirbu mėgstamą darbą. Labai norėčiau padėkoti atranką vykdžiusiai Giedrei Viršilienei už stiprų palaikymą, nuoširdumą ir tikėjimą savo daromu darbu, kuris man dabar yra tikras pavyzdys. Nuo šiol visiems besiieškantiems darbo ir ieškantiems tikro ir vertingo darbuotojo rekomenduoju pasitikėti Atranka360 kolektyvu.
Ingrida
Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Labai džiaugiamės, kad mūsų keliai “susikirto”… Jums patikėtą užduotį, surasti mums naują kolektyvo narį, įvykdėte tiesiog puikiai. Džiaugiamės iki pat šiandien. Su Jūsų pagalba atsirinkome puikų žmogų, kuris be problemų įsiliejo į mūsų nediduką kolektyvą. Dar kartą dėkui, už Jūsų profesionalumą, požiūrį į klientą, betarpišką bendravimą ir nuolat palaikomą ryšį… Neabejotinai, prireikus naujų darbuotojų, kreipsimės tik į Jus :)
Lina Ignatčik
Thyssenkrupp Infrastructure
Thyssenkrupp Infrastructure
Likome labai patenkinti vykdytais projektais su „Atranka360“. Šios personalo atrankos kompanijos darbuotojos turi išskirtinį gebėjimą matyti visą jau dirbančią komandą ir naujo žmogaus integravimąsi į ją. Pataria, kuris kandidatas ne tik pagal kompetenciją, bet ir pagal asmenines savybes sėkmingiau įsilies į kolektyvą. Joms rūpi ilgalaikis rezultatas.
Rima Vaisietienė
Northway medicinos centras
Northway medicinos centras
Su Jurgita tiksliai aptarėme mūsų įmonės poreikius ir per optimalų laiką gavome tiksliai atrinktus kandidatus. Jos profesionalumas sutaupė daug brangaus laiko. Ačiū!
Valdas Balčiūnas
UAB Goldengrass
UAB Goldengrass
Ačiū labai, kad mane pasikvietėte pokalbiui ir skyrėte laiko man. Pokalbis su Jumis padėjo suprasti, kad man tikrai pavyks surasti man tinkantį ir patinkantį darbą. Labai džiaugiuosi, kad Jūs sudėliojote visus trūkstamus taškus ir išsklaidėte mano abejones. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju!
Jurga | Kandidatės atsiliepimas apie darbuotojų atranką
Personalo atrankos, kurias atlieka Atranka360 specialistė Tatjana, patvirtina, jog Lietuvoje tikrai galima rasti personalo atrankų kompaniją, kuri tampa patikimu partneriu - planuojant personalo poreikį, pritraukiant ir atrenkant mums naujus komandos narius! Kiekviename žingsnyje jaučiamas profesionalus ir nuoširdus darbas. Dėkui, kad esate!
Asta Šypalienė, generalinė direktorė
CSUB LT
CSUB LT
Atranka360'' - įmonė, į kurią nedvejodami vėl kreiptumėmės ieškant naujo komandos nario. Kompetentingas personalas puikiai įvertina esamą situaciją bei geba įgyvendinti tiek darbdavio tiek darbuotojo poreikius.
Darius Gaučius
UAB Autovesta
UAB Autovesta
Laba diena, noriu padėkoti nuostabiai karjeros projektų ir personalo atrankų vadovei Jurgitai Paičienei už be galo šiltą priėmimą ir pokalbį. Tik su Jūsu pagalba susidėliojau visus taškus ant “i” :) Sėkmės Jums ir visai Jūsų komandai.
Vaida
Man sekėsi puikiai bendrauti bei bendradarbiauti su Jurgita. Surasti darbuotojai sėkmingai dirba mūsų įmonėje. Esame patenkinti atrinktais ir įdarbintais kandidatais, kurie viršija lūkesčius bei nuolat stipriai tobulėja.
Kęstutis Kairys
UAB Baltkonta
UAB Baltkonta
Gebėjimas atsakingai įsiklausyti į kliento poreikį, tikslingų kandidatų parinkimas, lankstus ir dėmesingas bendradarbiavimas – taip apibūdinčiau "Atranka 360" kompanijos darbą. Rekomenduoju šią įmonę, nes pasitikiu jų sprendimais.
Gina Vaitkienė, personalo ir parduotuvių vadovė
UAB “Avitelos prekyba“
UAB “Avitelos prekyba“
Noriu pasakyti ačiū Jūsų komandai, kad sugebate įkvėpti žmones. Jūs nuostabi komanda.
Lauryna
Karjeros projektų ir personalo atrankų vadovė Jurgita Paičienė itin profesionaliai ir operatyviai atlieka specialistų paiešką. Jos atrinkti ir pasiūlyti specialistai buvo verti mūsų susidomėjimo, kandidatai atitiko mūsų įmonės išvardintus bei keliamus lūkesčius. Rekomenduočiau Jurgitą mūsų partneriams. Taip pat ir patys pirmiausia kreipsimės į Jurgitą norėdami sustiprinti ar išplėsti mūsų įmonės kolektyvą.
Vilius Vandzinskas
UAB
UAB

Padėkite mums tobulėti - palikite atsiliepimą apie Jūsų patirtį su Atranka360

Turite laisvą akimirką? Laukiame iš Jūsų nuoširdaus grįžtamojo ryšio! Pasidalinkite, kas labiausiai patiko ir kur galėtume patobulėti. Nes mums rūpi tai, kas rūpi Jums.
Konfidencialumą garantuojame!

Jūsų atsiliepimas bus išsiųstas tiesiai Atranka360 vadovui

Siųsti atsiliepimą

Norite susisiekti gyvai? Visada jūsų laukiame!

Biuras Vilniuje

+370 638 33360 info@atranka360.lt Technopolis
V. Gerulaičio g. 1,
Alfa, 1 aukštas,
Vilnius

Biuras Klaipėdoje

+370 630 33360 info@atranka360.lt KU Verslo inkubatorius
Universiteto al. 19,
4 aukštas,
Klaipėda