Ieškantiems darbuotojo

Mums patinka tai, ką darome – surandame tinkamus žmones darbui, o tai veda į priekį mūsų klientų įmones ir keičia žmonių gyvenimus. Rezultatai kalba patys už save, tad mes kviečiame Jus bendradarbiauti su mumis, kad tuo įsitikintumėte.
Rekomenduojame tik tinkamiausius

Procesas

Ieškote ypatingų specialistų ir darbuotojų? Sutaupykite brangaus laiko pasirinkę patikimą kandidatą iš mūsų sukaupto sąrašo. Žinome, kad geras darbuotojas atsiskleis tik tinkamoje aplinkoje, todėl, prieš pasiūlydami kandidatą, gerai išnagrinėsime jūsų siūlomą poziciją ir jai keliamus reikalavimus.


Garantija

Personalo atrankų metu testavome ir kalbinome daugybę puikių specialistų ir darbščių asmenybių. Sukaupėme neįkainojamą duomenų bazę, tad jūs galite būti tikri, jog rekomenduosime tik geriausius kandidatus suteikdami garantiją.


Investicija

Jūsų investicija į greitą, patikimą kandidato atranką iš geriausiųjų sąrašo - pasiteisina! Patikėdami darbuotojo atrankos procesą mums, Jūs sutaupysite brangaus laiko, personalas neturės atsitraukti nuo savo pagrindinių užduočių, taip kurdami įmonei didesnę vertę.

Įvairiapusiška asmenybė turinti darbo patirtį prekybos srityje. Gebanti reprezentuoti įmonės veiklą bei vesti derybas. Stiprioji sritis - planavimas ir užduočių delegavimas. Aktyviai siekianti jai iškeltų tikslų.
Vadovavimas projektams/ paslaugų bei prekybos srityje/ administracijos darbuotoja
Vadovė, savo darbo pavyzdžiu ir turimomis kompetencijomis, vedanti kolektyvą į priekį. Kalbanti anglų ir rusų kalbomis, vertinanti dinamišką darbą. Darbšti ir lojali atliekamam darbui.
Prekybos ir paslaugų įmonės arba didesnės įmonės padalinio vadovė/
Vadovas, turintis ilgametę vadovavimo padaliniui patirtį tarptautinėje gamybinėje įmonėje. Atsakingai prisiimantis riziką, gebantis sutelkti komandą tikslui ir ją motyvuoti. Diegęs LEAN sistemą. Sugebantis efektyviai spręsti gamybinių procesų problemas.
Gamybos vadovas/ projektų vadovas/ kokybės vadovas
Aktyvus ir komunikabulus vaikinas, laisvai kalbantis anglų bei rusų kalbomis. Geba pasiekti puikių rezultatų paslaugų ir prekybos srityse. Lankstus ir mėgstantis iššūkius, jam priimtinas dinamiškas bei rezultato siekimo reikalaujantis darbas.
Pardavimų vadybininkas / projektų vykdytojas/
Specialistas, daugiau nei 20 metų dirbęs montavimo, šildymo, oro kondicionavimo bei vėdinimo srityse. Greitai reaguojantis bei sprendžiantis darbo metu kylančias užduotis. Atsakingas, paslaugus bei puikiai reprezentuojantis įmonę
Technikos priežiūros vadovas/ gamybos vadovas/ įmonės vadovas
Charizmatiškas ir energingas lyderis, turintis ilgametę patirtį vadovaujant finansiniam sektoriui. Įžvelgiantis plėtros galimybes ir gebantis uždegti komandą siekiant išsikeltų tikslų. Ypač stiprus įmonės strategijos kūrime ir įgyvendinime. Puikiai kalbantis anglų verslo kalba.
Įmonės vadovas/ plėtros vadovas/
Specialistės stiprūs organizaciniai sugebėjimai bei sklandus informacijos valdymas užtikrina savalaikį darbų atlikimą. Turinti daug energijos ir noro įgyvendinti projektus, kurie susiję su viešaisiais ryšiais bei klientų aptarnavimo, personalo valdymu. Paslaugi, reprezentatyvi ir atliekanti darbą ,,nuo iki''. Sklandžiai kalbanti anglų, rusų kalba.
Klientų aptarnavimo vadovė/ projektų vadovė/ personalo skyriaus darbuotoja
Daugelį metų sėkmingai dirbęs pastatų priežiūros ir administravimo srityje. Geba profesionaliai valdyti statybinius projektus. Vadovaujasi teisinga vertybių sistema. Profesionalaus nardymo instruktoriaus gebėjimus galėtų panaudoti darbo procese.
Technikos priežiūros vadovas/statybų vadovas/ įmonės vadovas
Suvirinimo inžinierius, turintis visus reikiamus galiojančius sertifikatus! Ilgametę patirtį, pasižymintis kaip lojalus, pareigingas, atsakingas, sąžiningas darbuotojas.
Suvirinimo inžinierius/technologas
Ilgametė patirtis metalo gamybos srityje. Pasižymi lojalumu, komunikabilumu bei organizaciniais sugebėjimais. Geba išspręsti nestandartines problemas bei įgyventinti visus kliento lūkesčius!
Gamybos vadovas/inžinierius
Charizmatiškas lyderis, turintis sėkmingą ilgametę patirtį vadovaujant tarptautinių įmonių veiklai. Progresyvių idėjų nešėjas ir jų įgyvendintojas. Sugebantis motyvuoti kolektyvą bei išspręsti įsisenėjusias problemas. Sėkmingai įdiegęs LEAN sistemą. Puikiai kalbantis anglų bei rusų kalbomis. Mėgstantis iššūkius bei naujus veiklos horizontus.
Įmonės vadovas/ plėtros vadovas/
Aktyvi ir komunikabili moteris, turinti ilgametę patirtį naftos produktų pardavimo srityje. Profesionaliai vykdanti pirkimo bei pardavimo procesus. Greitos reakcijos ir stiprių vadybos įgūdžių pagalba sugebanti valdyti didelės apimties bei vertės projektus. Turi ekonominį išsilavinimą, puikiai kalba anglų bei rusų kalbomis.
Pardavimų vadovė/ plėtros vadovė/ projektų vadovė

Ieškote tik geriausio darbuotojo?
Mes turime ką rekomenduoti!

Užpildykite žemiau esančią kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime.
P.S. Pažymėkite "Rekomenduokite tik geriausius."

Nurodykite įmonės pavadinimą
Nurodykite poziciją kurios ieškote
Nurodykite el. pašto adresą
Nurodykite telefono numerį
Įrašykite komentarą